Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-05-2024, 11:03:15

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 863
  • Latest: solar_pjon
Stats
  • Общ брой публикации: 82 657
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 137
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 115
Total: 117

115 гости, 2 потребители
BuSteR, foolish

Лоджитек

Започната от arnold, 25-09-2013, 01:00:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Колеги не се сдържах да се похваля с новата си покупка възхитен съм...
Real Mac mini

HQ


arnold

Лоджитек знаят как да правят скъпи хубави продукти. И са една от малкото фирми които имат линия предназначена за Макове.
Real Mac mini

HQ

нямат още драйвери за 10.9  :(

faire

И аз преди ползвах само техни мишоци (особено като бях на PC), но за Мак по-функционална мишка от Меджик-а няма за мен! Доста й се опъвах първоначално на това, че е съпер плоска и тънка и никак ергономична, но вече няколко години не мога да погледна друга.. Е все още си пазя старата revolution mx понякога за някоя-друга игрица. Въпреки състоянието, много мъжко се държи и батерията е уникална. Тая мишка е на повече от 4 години.

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

atirage

Какви 4 години, моята Cordless MouseMan® Optical е на почти 14 и още си работи, както и преди :)
iBook G3 Clamshell SE XGA
iMac G3 350 swaped 500 16Mb FlashCard16Gb
iMac G3 350 clocked 400 ATX LCD
iMac G4 20" 32GB SSD iSight Apple Pro Speakers
eMac G4
PowerBook G3 500 B&W
PowerBook G4 Ti 1Ghz 120GB OWC SSD
PowerMac G5 Quad
MacBook Late2006 Mavericks
MBP 2009
iMac 2012 2.7GHz 250G SSD

Petar Jamby

Цитат на: arnold - 25-09-2013, 01:00:40
Колеги не се сдържах да се похваля с новата си покупка възхитен съм...

Да, аз ползвам клавиатурата вече повече от година, и ми е безпроблемна. Даже fn клавиша ми идва на по удобно място зауправление на звука например.
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

HQ

Моята дилема беше дали да жертвам едно юсб за да ползвам безжична мишка (с донгъл) или да си взема жична ... блутут не беше вариант,защото нямаше къде да тествам дали вкарва забавяне.
Затова взех решение : лазерна с кабел!

thebrainless

Много ясно че с кабел! Егати умрелите уайърлес, на работа добре че имам таблет, че да ги свързвам с компютъра, иначе даже не знам как бих процедирал. А меджика е толкова функционална, че няма среден бутон!!!, което пак е напредък, защото до преди няколко години нямаше и десен :)
Stay hungry. Stay foolish.

Petar Jamby

Цитат на: HQ - 25-09-2013, 19:08:17
Моята дилема беше дали да жертвам едно юсб за да ползвам безжична мишка (с донгъл) или да си взема жична ... блутут не беше вариант,защото нямаше къде да тествам дали вкарва забавяне.
Затова взех решение : лазерна с кабел!
Показаните калвиатура и мишка работят на един донгъл. Аз съм с 13" Макбук Про и така или иначе са малко USB-тата, затова на едното има 4-портов хъб на който е и донгъла и принтера и бекъпа. Ако мишката трябва да се ползва отделно, само с лаптоп, има си място за съхраняване на резервен донгъл и т.н. Не знам за Меджик, не съм го ползвал но Лоджитек за сега печелят при мен.
MacBook Pro 15" 2017
Iphone XR

arnold

Цитат на: thebrainless - 25-09-2013, 20:04:07
Много ясно че с кабел! Егати умрелите уайърлес, на работа добре че имам таблет, че да ги свързвам с компютъра, иначе даже не знам как бих процедирал. А меджика е толкова функционална, че няма среден бутон!!!, което пак е напредък, защото до преди няколко години нямаше и десен :)
Това с бутона беше добро...:) Аз обичам големи мишки, даже бях се нацелил към една Перформънс МХ, но жена ми  щеше да ме изгони:)
Не мога да си обясня как може в САЩ тази клавиатура да струва 45 Долара а в България 156лв... е как да стане
Мен мишката с клавиатурата + 30 долара доставка ми стъпиха колкото само клавиатурата тука.
Real Mac mini

faire

"Безмозъчен", не знам какви безжични мишки си ползвал, но аз никога не съм имал проблеми с такива - magic mouse, а преди това споменатата revollution mx, както и razer orochi. Всички са работели перфектно на всякакви повърхности без никакъв лаг. Средният бутон на мишката не разбирам защо е толкова важен, може би да си затвориш таб в браузър? Има и други начини. Има и настройки. Специално за меджика - BetterTouchTool прави всичко. Има повече настройки и възможности, отколкото Лоджитек с 50 бутона.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

thebrainless

За да си позволявам да коментирам, явно има опит, хайде да не се подценяваме. Ако за теб потреблението на среден бутон се изчерпва до табове, то на мен ми трябва за други програмки, където средния бутон е също толкова важен, колкото и другите.
Ето това е моят избор от години
http://www.misco.co.uk/Product/136935/Logitech-RX250-1000DPI-High-Resolution-Optical-Mouse
Stay hungry. Stay foolish.

pravdo

Колеги, моля Ви, не ги показвайте тези уродливи мишки тук. Сигурен съм, че Ви вършат работа, но са ужасно сделани.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

konstant

Това не са мишки, а дебели хамстери! :)