Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

09-05-2024, 02:47:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 489
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 420
Total: 420

420 гости, 0 потребители

!!! Новият iPhone 4 !!!

Започната от SkiRaceGeek, 19-04-2010, 22:26:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

SkiRaceGeek

http://gizmodo.com/5520164/this-is-apples-next-iphone



*5MP със светкавица.
*Камера и отпред

/Уж случайно намерен в някакъв бар в Redwood City/

:)
Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

bgassenbg

Това си е чиста регресия в дизайна на аифона. Много нетипично за ябълката.
Не вярвам това да остане външния вид. Най-вероятно използват опаковката само за муле, ако въобще може да си представим, че това е аифон4.

angelvn

За това апаратче отдавна се каза, че е далеч от истината за iPhone 4 ;)
UI designer and developer

SkiRaceGeek

Цитат на: angelovarna - 19-04-2010, 23:42:46
За това апаратче отдавна се каза, че е далеч от истината за iPhone 4 ;)

Е колко отдавна като са го "намерили" преди два дни?
Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

arnold

Тва е някъв гаден сони ериксън бе...
Кви са тия железни бутони отстрани и квадратни форми... изключено
Real Mac mini

Icko2

Епъл официално са си поискали устройството, което доказва неговата автентичност...
iMac 2,66/ 2 RAM/ 320 GB
MacBook 2,16/ 2 RAM/ 120 GB
iPod nano,  Touch, Shuffle
Airport Extreme

s1m8474

Цитат на: Icko2 - 20-04-2010, 09:13:00
Епъл официално са си поискали устройството, което доказва неговата автентичност...
По-скоро Gizmodo твърдят, че Apple са си поискали устройството, което не доказва абсолютно нищо.
Това не може да е дизайн на Apple. Абсурд.
България над всичко!
Apple MacBook Pro - Snow Leopard 10.6.3
Intel Core 2 Duo - 2.33 Ghz, 4MB cache
3 GB RAM
ATI Radeon X1600 - 256 MB DDR3

Wizi

Аз пък се хващам на бас за десет лева, че това е абсолютният оригинал на бъдещия iPhone  :)

Няма причина да е фейк, а има и други интересни неща покрай цялата история.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

r3ac7

И аз в началото си мислех, че е абсолютен фейк, но сега като разбрах, че iTunes разпознал устройството като iPhone(поне така твърдят engadget) се замислям... Но дори и това да е, мислите ли, че Apple няма да променят дизайна до официалната премиера?

пп. На мен много не ми харесва дизайна... Дори някъде казаха, че дисплея е по-малък от този на 2G/3G/3GS...
iPhone 5 16GB Black iOS 8.1.2
MacBook Pro (early 2008) C2D 2.4Ghz, Nvidia GeForce 8600
iMac 21.5" (late 2012) Quad-Core i5 2.7Ghz, 8GB RAM, 1TB HDD, Nvidia GeForce GT 640M 512MB

thebrainless

Корпуса е муле 100% за мен
Stay hungry. Stay foolish.

boyko

Топика е интересен :) Не мога да твърдя доколко е достоверно, но пък съм фен на мистериите и ми харесва като цяло идеята :)

Какво му е на дизайна? Много си е добре.

https://www.novmak.com/ - Магазинът за Apple продукти в България
https://blog.novmak.com/ - Блогът на Магазина :)

Wizi

Цитат на: r3ac7 - 20-04-2010, 11:12:42Но дори и това да е, мислите ли, че Apple няма да променят дизайна до официалната премиера?

Ако е истински, а той както изглежда си е напълно такъв, не мисля, а съм сигурен, че ще му променят дизайна. Ти замислял ли си се какво означава в последния момент да правиш промени по дизайн на нещо, което си проектирал с месеци и след това още няколко месеца стотици хиляди китайчета са го сглобявали??? Просто абсолютно никакъв шанс!  ;)

...... а и защо да го променя??? Заради някакъв сайт, който им е разпространил снимки???

Това си е истински iPhone, казвам ви  ;) Дано ви харесва.... аз съм късметлия, че принципно това устройство не ми допада и не съм му фен, та имам една емоция по-малко покрай Епъл  ;D
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

konstant

Откакто се разиграва тази история ми се затвърди едно непряитно чувство-че българина като цяло-се съмнява и не вярва на нищо и разбира от всичко! Пуснах темата в  BG Iphone и ми беше изтрита като фейк! На другия ден излезнаха абсолютни доказателства и аз ги пуснах- беше ми отгоорено от един стар познайник Anthony  (който ме банна от Iphone Bulgaria  ) , -"че ако бил истински щял да ми купи един, като излезнел, но ако не бил, да съм отищъл на следващата им сбирка да ми набиел един чимбер-биел ги като чукове"!!!! Реагирах подобаващо и бях баннат и отам-откоето ще си разплета единия чорап! Кактo и да е! В този форум е като агитка на селски отбор! По -кофтито е, че дори една новина да преставя някакво твърдение с недоказан истиност, но любопитна- не е необходимо да скачат всички като в кръчма и да създават само шум! Мисля, че разбирам от дизайн и устрйството ми харесва! Просто има ефекта във всички нас-когато се предстваи ендо ново лице на нещо познато- да не можм да го асимилираме веднага! Инак историята е много забвно-пиянска-прочетете я в Gizmodo.

Wizi

MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

thebrainless

При всички случай става добър PR
Stay hungry. Stay foolish.