Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 09:29:51

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 559
Total: 560

559 гости, 1 потребител
ggzy

проблем с Heroes 3

Започната от iSvetlio, 29-01-2005, 18:41:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

iSvetlio

Мойта машина е 1Ghz iBook, 700+ RAM, 32 ATI Rаdeon, HDD OK!
проблемът се състои в това, че играта ми върви малко бавно, особено по време на директните битки. НЕ забива, нито ме изхвърля, но просто е по-бавничко от WIN-version-a. Може би има скрити настройки, но понеже за първи път си я инсталирам на Mac-a, ми е непонятно дали това поведение на играта е нормално. СВАЛЯЛ СЪМ Я ОТ Hotline-a на Насо.
Благодаря на всички, които ще се отзоват.

naso

при мен също е бавна (разбираемо в Класик с Г3 на 400мандахерца :) . Имам проблем с така наречения десен бутон :( немога да видя инфо нито за артефактите нито за противника :( Да знаеш как се оправя това ?

atirage

Защо ли при мен не иска въобще да тръгне в класик. Не вижда цд-то и ми излиза приятно съобщение да вкарам диска и да рестартна хероса. Инфото мисля че се виждацхе с ябълка или с алт, а не с десен бутон, а това че е бавен се оправя от опциите.
iBook G3 Clamshell SE XGA
iMac G3 350 swaped 500 16Mb FlashCard16Gb
iMac G3 350 clocked 400 ATX LCD
iMac G4 20" 32GB SSD iSight Apple Pro Speakers
eMac G4
PowerBook G3 500 B&W
PowerBook G4 Ti 1Ghz 120GB OWC SSD
PowerMac G5 Quad
MacBook Late2006 Mavericks
MBP 2009
iMac 2012 2.7GHz 250G SSD

naso

монтирай ЦД-то с тостер и ще припали :)))))))))))))))

iSvetlio

насо, ако този проблем с инфото не си го решил още, ще ти кажа, че при мен излиза като натисна (май) ябълката и левия бутон... май така беше, като имаш предвид, че не съм сигурен, защото я изтриш вече и не си спомням добре :roll:
пиши дали е станало

malkia

На моя 933 иБоок Г4 върви доста свястно, дори и на по-ниска честота - предполагам имаш по-горния от моя модел (аз съм със 14" инчовия).

iSvetlio

не. имам предвид, че битките са ми някак бавни... птиците летят по/бавно, отколкото на уиндоус платформата. незнам от ккво е?? иначе като цяло е наред (има си хас, да не е:))

Po6Jlu0

а някой знае ли дали тая игра може да се играе в мрежа с некое пц, а и как става точно щото досега не сам правил мрежа с пц през лана!!! :?
Everything you need is inside you. The only danger is around you.

atirage

Мак версията на heroes III не е съвместима с ПЦ версията.
iBook G3 Clamshell SE XGA
iMac G3 350 swaped 500 16Mb FlashCard16Gb
iMac G3 350 clocked 400 ATX LCD
iMac G4 20" 32GB SSD iSight Apple Pro Speakers
eMac G4
PowerBook G3 500 B&W
PowerBook G4 Ti 1Ghz 120GB OWC SSD
PowerMac G5 Quad
MacBook Late2006 Mavericks
MBP 2009
iMac 2012 2.7GHz 250G SSD

naso

Да сте подкарвали играта под 10.4 ? Изхвърля ме със съобщение, че ми липсват файлове, да съм преинсталирал ? Преинсталирам и нищо не става.....

MalCho_Mnt

Насо аз съм с 10.4.3 и още не съм имал проблеи с тая игра;) Случвало се е да ме изхвърля без никаква причина тъкмо започна да играя и ме изхвърли от играта, но като вляза за 2-ри път нямам проблеми :) А що се отнася това как се гледа инфо за артефакти и други неща при мен става като посоча на артефакта и натисна Alt  :) И аз от начало си мислех че проблема е някъде в мишката, но не !:)

Да не пускам нова тема имам въпрос относно играта FA-18-OIF. Та въпроса ми е защо след като съм инсталирал всичко точно съм направил зареждам самата игра и долу в Дока ми подскочи два пъти и изчезне :( Не иска да тръгне дори не ми исписва някаква грешка  :cry:
Моля някой да ми даде някакъв отговор за тази игра какъв е проблема???
Благодаря предварително !  :mrgreen:

naso





ей това се получава....

Stratovarius

Възможно ли е да не си настроил скороста на битката на ултра бърза ??

naso

Открих проблема ! Case-sensitive HFS+.... срамота.... Епъл закакво я пуснаха, само проблеми създава !