Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 02:31:48

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 512
Total: 512

512 гости, 0 потребители

frogblast

Започната от EddiE, 14-10-2005, 10:43:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

EddiE

Айде някой да ми обясни като на малоумен как да сваля Heroes III с този жабок, щото на мен само ми дава "you are not allowd to download this file".

FRESH_STUDIO

1: Подкарваш Жабата
2: би трябвало да ти излезе меню Тракерс ,което го затваряш моментално
3:От файл менюто избираш :конекшън ->ню конекшън , където в полетата пишеш съответно адреса ,юзер нейма и паролата (които съм ти пратил на ПМ)
4: даваш му ад то фейворит (за да не се налага да пишеш пароли и адреси всеки път като искаш да се свържеш към сървъра )
5: даваш конект и вече ако всичко е наред по трасето си влезнал  :lol:
6: избираш си от менюто файлс , след което би трябвало да ти се отвори списък с наличните файлове на сървъра разделени по директорий
7: избираш си файл за даунлоуд ,натискаш от менюто стрелкичката която сочи надолу и вече си започнал да сваляш  8)
8: някои от файловете в директория ъплоудс немогат да се свалят поради това че все още този който ги ъплоудва не ги е качил целите  :!:
9: понякога връзката със сървъра е трудно осъществима ,така че  ако не се вържеш веднага пробвай по-късно  :wink:
Искам да стана

bitstream

Каква е тая жаба? Да не е някакъв по-културен хотлайн клиент? Че този питбул ми вади нервичките вече.

EddiE

frogblas e жабата :)

EddiE

уффф... изядох буквата.. Frogblast . За т'ва става въпрос. По-културен е клиента, поне според мен.

Net

forgblast е супер. Много е добър и лек, няма да сгрешиш ако го ползваш. И е free доколкото си спомням

bitstream

Да, инсталирах го и есупер. Много по-приятен интерфейс и е фрий наистина.

MalCho_Mnt

Eddie пич само да ти кажа, че след пускането ти на мнение в горния десен ъгъл на твоето мнение има едит:редакция просто кликваш на този бутон и поправяш грешката в мнението си или добавяш нещо пропуснато  :wink:

Respect for all !