Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-05-2024, 01:57:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 486
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 462
Total: 464

462 гости, 2 потребители
tskoko, zlia

Проблем с непоказване на файлове във Finder

Започната от godo, 20-01-2010, 19:12:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

godo

Здравейте,

Доста интересен бъг се натъкнах или може и в мен да е проблема (последното май е по-вероятно).

Засега съм го установил само при работа с Photoshop.
Когато създавам нов файл и след 1-2мин го запиша в повечето случаи си се появява във Finder-a и мога да го отворя отново.
Но понякога при записа файла не се показва. Създавам го отново и записвам файла със същото име и ми изписва, че е наличен с въпрос дали да го replace-не. Записвам новия върху стария и пак го няма...

Пробвах да го търся със Spotlight и със търсачката от Finder-a и не го открива..

Някой някакви идеи ?
Mac only

Metal

 ::)
Я провери къде всъщност го записваш?
Save диалога е малко странен за нови мак потребители, и аз се бъркам понякога.

Baby Thomas

И аз съм имал подобни случки, точно с Шоп-а. ForkLift го показва, Файндъра не. Все едно е скрит, макар че не е. Странна работа е, нямам представа каква е причината, нито имам работещо решение за съжаление. Добре, че скоро не е показвал самочувствие... :P
Mac Mini 2012 | 8GB RAM | 500GB Samsung 850 EVO SSD | Dell U2717 | Aluminum Keyboard | Magic Mouse
MacBook Air 2014 13" | 8GB RAM | 256GB PCIe SSD
iPad 4 32GB
iPhone 4s | 32GB | Black
Apple Baseball Hat

thebrainless

подобен проблем имам, но само когато записвам файлове по мрежата, предполагам проблем с опресняване, който решавам със създаването на нова пака в директорията и всичко магически се появява  ;) , може пък да проработи във вашия случай
Stay hungry. Stay foolish.

godo

Цитат на: thebrainless - 20-01-2010, 23:34:40
подобен проблем имам, но само когато записвам файлове по мрежата, предполагам проблем с опресняване, който решавам със създаването на нова пака в директорията и всичко магически се появява  ;) , може пък да проработи във вашия случай

Ще го пробвам. Мерси на всички за отговорите.
Mac only