Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 10:21:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 526
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 420
Total: 420

420 гости, 0 потребители

Parallels 3.0

Започната от jell0, 15-06-2007, 01:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

jell0

Сложих си новия Parallels - много читаво е направен. Дискът на Windows направо си се залепва на десктопа без да се правят shared folders.

Някой да е открил подводни камъни, че да съм подготвен? Жена ми го ползва и трябва да знам, ако има вероятност нещо да се срине  :)

shekito

За сега при мен всичко е ОК...няма грижи..
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

AnotherBoy

Аз съм с хакинтош, при мен бачка стабилно но се появи следният проблем, под Уиндовс в Паралес ползвам една програма подобна на скайп за интернет разговори, та такто всичко си е ОК звука изчезва и се налага да рестартирам Паралелс и звука отново се появява.Предполагам че това е от нечитавият ми пачнат аудио драйвер и че на Мак машина не би трябвало да има проблеми.
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)

Sid

Имате ли идея дали ще тръгне на Powerbook?
12" PowerBook, 1,5 GHz, 1,25 Gb Ram
AirPort Extreme Base Station
Hackintosh, iPhone 3G/16GB FW 2.2

AnotherBoy

Доколкото прочетох в сайта на Паралелс, изискванията са процесор Интел, чипсет също Интел и поне 1500 МБ памет, незнам с какви параметри е твоят пауърбук.
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)

scrap

А acivation key откъде взехте? Когато ми пратят на мейла ми казва The activation key is expired!, а ако пробвам с някой от по-стара версия ми казва, че не е съвместим с тази

Sid

Моят е от малките 12" сложих му 1,25 ГБ, което е максималното. И аз мисля, че трыгва само на интел, ама реших да попитам :)
12" PowerBook, 1,5 GHz, 1,25 Gb Ram
AirPort Extreme Base Station
Hackintosh, iPhone 3G/16GB FW 2.2

jell0

Parallels работи само на Intel. Не е емулатор на Intel върху PowerPC.

Новият activation key ми го пратиха без пари от Parallels, защото си бях купил предишната версия след 1 май.

mehudi

Цитат на: "jell0"Сложих си новия Parallels - много читаво е направен. Дискът на Windows направо си се залепва на десктопа без да се правят shared folders.

Някой да е открил подводни камъни, че да съм подготвен? Жена ми го ползва и трябва да знам, ако има вероятност нещо да се срине  :)

при мен засега е без проблем, доволен съм, както казва мой приятел.
curiosity has killed the cat

illy

Цитат на: "AnotherBoy"Аз съм с хакинтош, при мен бачка стабилно но се появи следният проблем, под Уиндовс в Паралес ползвам една програма подобна на скайп за интернет разговори, та такто всичко си е ОК звука изчезва и се налага да рестартирам Паралелс и звука отново се появява.Предполагам че това е от нечитавият ми пачнат аудио драйвер и че на Мак машина не би трябвало да има проблеми.

Имам абсолютно същият проблем. Ползвам ВойпБъстър Про и след две минути разговор звукът изчезва. Програмката я няма за Мак, което е много жалко. Пробвах с разни ЕсАйПи-програми за Мак, но до сега не съм попадал на сполучлива - на никоя не може да се праща СМСи и много забиват. Някой знае ли някоя хубава??

AnotherBoy

illy, аз също искам някой от тез програми да ги има за Мак, ама уви...ползвам JustVoIP, и това е единствената причина все още да имам Уин.
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)

McMac

Имах преди няколко дена паралелс2 и работеше на ihack,
сега сложих Параллелс 3 но като сложа activatin key или като го кракна с исериал,
при оптиа да инсталирам ХР екрана ми потъмнява и излиза онова тъпо съобщение на няколко езика да рестартирам ОС-а.

Защо се получава така, дали защото програмата няма права да пише по директориите на компа

McMac

И когато се оптиам на метна някоя програма в Апликейшънс ми иска парола, а преди нямаше такова нещо, дали щото сега не съм си включил паролата при логин и за това да ме пита всеки път и при инсталация на паралелса да не може поради таз причина.

McMac

Хора хайде помогнете pls