Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 22:38:31

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 712
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 706
Total: 707

706 гости, 1 потребител
forka2k

проблем с icloud на iphone 6, помощ?!?!

Започната от fizy, 22-01-2015, 11:56:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fizy

здравейте,
днес си взех 6-ца и я активирах на жена ми с id-то обаче след обяд разцъквах и реших да си направя ново, за да сме отделно и сгафих някъде. Сложих си навсякъде новото ID обаче в icloud немога да изтрия старото нито да сложа ново. Пробвах с ресет от страницата на apple но не получавам никакви емайли от тях, нищо абсолютно нищо.Знам,че е валиден майл адреса, защото съм ресетвал преди, обаче сегааа....?!? Явно има проблем и немогат да ме ресетнат. А аз без да сложа някаква парола на облака немога да го изтрия стария и да сложа нов. какво да направа, за да получа някакъв майл. не съм слагал алтернативен майл и не си спомням отговорите на секретните въпроси.

Помогнете моля!

ggzy

Махаш старото с паролата на жена ти!
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5

fizy

не иска...въвеждам я паролата и ми изписва, че е некоректна. А където й да я въведа на друго място, било в appstore или itunes си става, обаче облака нещо зацикли. Иначе всичко си му работи! Идей други?!

uricatoli

Restor през Itunes в DFU и после го въвеждаш като ти поиска активацията на самия комп..
След покупката на Ipad, Macbook, iphone не останаха пари за подпис..

fizy

След това няма ли да ми пойска отново името и паролата, или ще е нова регистрация, защото мен ме притеснява, че после вообще няма да мога да вляза  в телефона! Защото сега си го ползвам без проблем, освен този!

uricatoli

е добре де... ти като можеш да влизаш от други места и от компютър.. Нали след рестора ще ти иска да го вкараш през itunes.. Не трябва да има този проблем.. Да не си въвел някой keychain
След покупката на Ipad, Macbook, iphone не останаха пари за подпис..

V

След рестор от iTunes директно отиваш на активацийонно меню в което ще изиска iCloud-а който е въведен в момента. Пощата ти случайно да е в abv.bg?

r3ac7

За да не пускам нова тема, някой случайно да знае дали може да се премахне iCloud lock na 6-ца? И колко ще струва?
iPhone 5 16GB Black iOS 8.1.2
MacBook Pro (early 2008) C2D 2.4Ghz, Nvidia GeForce 8600
iMac 21.5" (late 2012) Quad-Core i5 2.7Ghz, 8GB RAM, 1TB HDD, Nvidia GeForce GT 640M 512MB

j.tochkov

За части по-скоро. Има разни оферти из нетя, но аз лично не бих се доверил.

bboyg

Започнаха да ги крадат вече :)