Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 00:45:01

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 570
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 495
Total: 495

495 гости, 0 потребители

Внасям Ipad и други от САЩ

Започната от silver, 21-04-2010, 12:35:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Vladess

#15
Хахаха  ;D Нз един приятел донесе от Америка 2 макбуук про 15-ки + сони вайо и не е плащал никакви данъци на летищата плаща се Щатски данък около 8% или нещо от сорта.
Macbook Pro (mid 2009) 15" 2.53 GHz / 4 GB

IPhone 3G 16 GB firmware 3.1.2

shmb

Хора, човека просто предложи някой ако иска да му вземе нещо от щатите, на цена, на която ще се разберете помежду си. Не го нападайте така, моля Ви. Няма смисъл да се карате, на който не му изнася няма да поръча - на мен не ми изнася, защото нямам пари ....

Не го познавам човека и не го знам дали е сериозен или не, несъм му адвокат, но не мисля, че се отнасяте добре към това, което той предлага ...

Айде мир за всички и кажете кога ще се съберем на бири ...  ;)
MakBook Pro Unibody 13.3"

fpyyh

случвало се е да летя от там и влязох в европа в австрия или германия. вторият полет е вътрешен за ес, така че митническата проверка е леко дискусионна. и мито за електроника няма. а ддс ако ще плащаш, не знам по каква причина, първо си вземи ддс-то от страната на произход. и въобще, ако си решил да си толкова коректен и спазващ законите - стани официален дистрибутор, някак си не върви хем така, хем иначе

i.netsov

Аз ако не се лъжа проверяват само личния багаж. Ако е в куфара...... просто казваш че нямаш да декларираш. Същото и на автомагистралите и митниците. Миналата седмица ходих с кола до Словения и минах през 3 митници ( Държави ) и на всички казвах че нямам деклариране ( наистина беше така ) но дори да не беше никой не ме провери.
Другото което е началото на Януари тази година ми донесоха чисто нов МакБук бял с кутията дори от Щатите и не съм плащал нищо. На летището са казали че са си го купили сега и искат да си запазят кутииката и готово. А ако не се лъжа МакБука е над 430Евро.
Sales Manager of Mag Studio
Bulgaria and Foreign Countries
using : MacBook late 2009 White