Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 18:28:20

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 651
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 514
Total: 514

514 гости, 0 потребители

Външна звукова карта за MacBook Pro?

Започната от scrap, 21-04-2009, 16:41:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

scrap

Можете ли да ми препоръчате външна звукова 5.1 карта на usb или firewire, която да е съвместима с мак. Нещо тествано, пробвано, лични впечатления.. всичко ще е от полза :)

Wizi

Уфф, бая търсене падна докато изкопая този линк, но важното е, че успях в крайна сметка. Та, погледни този линк:

http://www.bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=11058

Аз останах адски впечатлен от резултатите и мисля определено си заслужава едно такова устройство, стига само да нямаш изисквания за входове към тази джаджа.

Успех!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Ventci

Аз лично съм благодарен за линка:)

HQ

браво за любителското изпълнение на ентусиаста,ама тея според мен не са 5.1.
Ако ще си вземам звукова за мака,ще е Creative и ще знам че ще има драйвери за нея и ще върши малко по-добра работа  ::)

Lycan

Не знам дали чувате разликата? Това в аудио форума е USB-DAC
с качество на изхода равняващо се на у-во за 4-цифрена сума,
нищо, че прилича на джихад-уред, прави китайския Creative да яде мноо големи пасти :)

Freeze

DAC_чето действително е стерео.
Проблеми с драйвери нямаш. Разпознмава се директно без драйвери от Linux, Mac, Windows< тъй като е USB-Audio.
Определено ще отсвири Audigy базираните Creative-и, както и ниските X-Fi. Може да погледнеш и коментари на хората в темата в bgaudio.

ksemerdjiev

Ех, прочетох темата и определено се заинтересувах.Писах на човека, но за сега на камък ударих.В близко бъдеще няма да продава.
Нищо, ще почакаме :)
Macbook black 2.2Ghz Intel core 2 duo 4 GB DDR2 SDRAM, 160 GB HDD, Intel GMA X3100
iphone 2G 8GB