Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 05:21:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 515
Total: 515

515 гости, 0 потребители

Back to the Mac - 20.10.2010

Започната от Морт, 13-10-2010, 18:36:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

undrDev

iPhone 4 16GB
MacBook Unibody 2.0GHz Core 2 Duo, 4GB DDR3 RAM

Prison

#31
Цитат на: undrDev - 20-10-2010, 19:18:20
http://events.apple.com.edgesuite.net/1010qwoeiuryfg/event/index.html :)


Ехеее супер!   ;D

П.С.

Това с трейлърите в iMovie е супер.
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

Морт

#32
Направо ебаха майката на всякакви идеи за тъчскрийн iMac :D
It's not gonna work!
.fr

j.tochkov

Е то дедо си го каза, че е абсурдно  ;D

Морт

Дали на пролет ще има hi-res 13" Pro-та :?
Може би 15ките ще станат 1680х1050 by default...
.fr

yovet0

Хайде на новите Air. Пак ще празни джобове, тоз евреин. :)
MacBook Air 1.6 GHz 2 GB RAM 64GB SSD Snow Leopard

HQ

Ей,хора!
Какво правим с нелицензираните програми и тоя апстор? Вече ще трябва ли всичко да купувам?

Vladess

#37
100 % ще се намери начин пак да се сваля софт безплатно иначе директно колкото и да ми харесва  МАК ОС ще сложа уиндоус.
Според мен ще може да се слагат... както е и възможно да си ъпдейтваш свалени пиратски аппс на iPhone примерно но ще трябва примерно да си джейлваме маковете  ;D
Това беше първото нещо което ме притесни и което ми дойде на ум като излгедах презентацията както и че ще имат доста повече печалби през app store.
Иначе не съм впечатлен от това събитие ... бих казал даже леко разочарован!
Macbook Pro (mid 2009) 15" 2.53 GHz / 4 GB

IPhone 3G 16 GB firmware 3.1.2

bgassenbg

Сигурно ще има лекарство:)))
По-интересно е дали ще се появи пълен apple support за България?
Наистина с този макстор затварят кръга около себе си. Но това може би ще изисква и доста голяма поддръжка на местно ниво.

HQ

Аз съм много доволен от презентацията - перфектна работа са свършили!
Евала!

bgassenbg

Най-хубавото е, че всичко си има логика и място. А колкото до touch screena дедо ти е прав. Нулева ергономия, а тя е най-важна особено при продължителна работа.
Нещата взеха все повече да приличат на ios особено за обикновения потребител т.е. опростяване, а това не е лошо.

Морт

Дядо ви каза нещо в дух, че не това е единствения начин за приложения. Просто ще има и AppStore. Ще се отстрелят много в крака ако го направят единствения източник на приложения, като iOS и им е пределно ясно.
.fr

radosslav

#42
Цитат на: Vladess - 20-10-2010, 21:33:25
Иначе не съм впечатлен от това събитие ... бих казал даже леко разочарован!

Първите 40 мин имах чувството че ще умра! Онова първото чиче, като почна да ми презентира айфотото какви готови тамплейти имало и видиш ли имало сноу рефлекшън, се почувствах все едно сме `99-а и е излязла някаква Невероятна програма просто!  ???

По повод Lion- някъде в тази тема или друга от наскоро публикуваните, беше споменато, че те правят презентация първоначална на операционната както бе и с 10.6 и тя взема че излиза... но след една година.

По повод стора, замълчавам.

По повод FaceTime- много добро!

По повод на това, което вярвам всички ги интересуваше много живо- този Air аз знам, че си има определен сегмент, но за мен поне всичко под 15 инча не представлява какъвто и да било интерес.

Догодина, чакам MBP 15-ка с Матов IPS дисплей, USB 3.0 портове, 10.7 ( и Господи, разбира се Ауезоме Iphoto и слайдовете  ;) ), поносима цена за SSD поне 128, възможност да разкарам superdrive и да се сложи голям сторидж 7.2к и ... и в общи линии това е- нямам нужда от повече.

Пак казвам Air-a само като му видя процесора, който е в душицата му и като си представя какво е досегашния размер, а пък камо ли 11 инча... съжалявам просто, не ме интересува, но доста хора ще им допадне ( като че ли съм по-склонен ако бих имал нужда от нещо компактно да предпочета Ipad нищо че не е с нормална операционна ).

В заключение, нищо ново под слънцето- слоуване, Изцеждане на възможностите, Максимално, На час по Лъжичка и съответно и резултата е доста видим- Фантастична капитализация на компанията, като този финансов ресурс им дава възможност да отделят пари за иновации и изследвания...
п.п. .. сериозно първият половин час взе да ми става лошо от това което показваха и говореха ...  :-\

j.tochkov

Е, поне феновете на iLife са се изкефили. Аз не съм от тях :)

Морт

Apple.com:
Life '11 also includes iWeb and iDVD for creating instant websites or your own straight-to-DVD classic.

Подозирам, че са '09.

Аз съм фен на iPhoto, с него си редя снимките от купони, трипове, сноуборд, etc. Има и приличен едитор за бързи корекции, за които не си струва да се пали Aperture, import, blah blah.
.fr