Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

21-05-2024, 09:21:53

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 540
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 408
Total: 408

408 гости, 0 потребители

iPhone 5 от Щатите

Започната от Kremmi, 09-06-2013, 11:08:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Kremmi

Здравейте, драги apple-приятели :)
Имам един много важен въпрос и се надявам да съм в правилния раздел на форума. Тъй като ще си купувам iPhone 5 от Америка, може ли някой да ми каже, ще мога ли да използвам 4g функцията в България? Четох някъде из форума тук, че това май нямало да е възможно, но публикациите бяха от октомври месец и реших да попитам и аз. Ще купя Unlocked sim-free версията. В сайта пише, че модела на телефона е A1428. А за този модел lte има само в Щатите, Канада, пуерто рико и Мексико... Дори и за другия модел, А1429, България я няма :(
Също така какви ще са "минусите" ако не мога да ползвам тази функция тук? И по-скоро, големи ли ще са те?

KurtiMakarov

В България все още няма работеща 4G (lte) мрежа.Ще можеш да ползваш 3G.Естественно доста по бавна връзка.


Sent from my iPad using Tapatalk 2

Kremmi

Аз се поразрових днес доста и се оказа, че имаме работеща 4g мрежа на Макстелеком, но цените ми се видяха малко високи, предвид факта, че покритието им е около 70% от населението, дори не от територията на страната. Мобилният, неограничен интернет за месец е 30 лв, има и такива за по 20. Но пък на мен не ми трябва чак толкова бърз интернет, за 30 лв отгоре :) както и да е, пиша го просто за информация, ако някой е заинтересован :)

faire

3g e напълно достатъчно като скорост за момента. Не го мисли и взимай 5-цата, макар че само след няколко месеца ще обявят следващия модел (най-вероятно 5с със същия дизайн, но с по-добър хардуер), но ти си преценяваш. Аз бих изчакал. Не каза дали ти лично ще си го взимаш или някой ще ти го носи и дали е свързано със срокове (ако става въпрос за бригада)..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

midnight

Няма кво да го мисли да му се хвърля  ;D. Те ако ще го обявят новия телефон ще е най-рано септември, а и ако колегата или човека който ще го носи е бригадир до тогава е много вероятно да си е тръгнал или да си тръгва точно тогава. :)  А и всички знаем че като пуснат нов продукт опашките пред магазините са космични и освен всичко друго като пуснат нов телефон няма ънлокд през поне първите 2-3 месеца. Така че няма кво да му мисли :) даже ако си го вземе сега може да ми пише да му дам съвет за евтин оператор без договор :) да си го ползва още от сега :)
15" MacBook Pro 9.1 i7 Quad-core 2.3gHz, 16gb Corsair Vengeance DDR3 1600MHz , 500gb HDD, GeForce GT650M 512MB OS X 10.8.4
iPhone 5 32gb iOS 7.0 Beta 1 FU
Apple TV 2 iOS 5.0.2
Apple Time Capsule 1TB
iPod Classic Black 120gb

stefansa

На колегата да му кажа за Макстелеком.
Това 4G дето го предлагат НЕ Е по технологията LTE, а по технологията WiMax, което е близо, но не същото.

Също така не забравяйте ,че понятието 4G е маркетинг, а не технология.
Anything your PC can do my MAC can do better

iMac 21' 10.8.2
Macbook unibody 13' -10.8.2
Macbook 13' white - 10.7.2
iPhone 4S 16 GB black 6.0.2
iPad mini 16 GB black 6.0.2

sstavrov

Грабвай смело и безотговорно. Няма да имаме скоро LTE. Ако искаш да ползваш LTE ще трябва да емигрираш най-близо до Унгарско или Хърватско. ;)


Sent from my iPhone using DT & SX

jell0

Ще става с 3G. LTE няма да работи никога в България, защото в Северна Америка се използват различни честоти.