Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 08:09:11

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 462
Total: 463

462 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

AppleCenter Service.

Започната от yamahadrums, 14-04-2009, 16:21:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

yamahadrums

  След малко повече от двуседмично чакане днес си взех iMac-a от сервиз. Дисплеят му е сменен и е като нов. Честно казано се бях поизнервил, след като при приемането ми казаха, че става за 2 дена, а се наложи да чакам толкова. От Apple са искали снимки на дисплея да не би случайно повредата да е механична, в смисъл от удар, но явно са склонили. Всъщност забавянето не е от сервиза, а от Apple. Общо взето я пиша тая тема, за да ви кажа, че служителите на AppleCenter са много съвестни, като изключим факта, че вчера е бил готов, а никой не ми се обади. Днес отидох ей така, с идеята да го взема независимо дали е готтов или не. В заклщчение мога да кажа смело, че са коректни, внимателни и със сигурност си разбират от работата. Отношението към клиента също е на ниво. Те тава е!
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

HQ

Ай и да почерпиш  ;D
А случайно да знаеш дали имат сервиз за не-гаранционни епъли .. нещо такова?

yamahadrums

  Да, имат. Същият сервиз. Само дето си плащаш.  ;)
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

thebrainless

Цитат на: yamahadrums - 14-04-2009, 16:31:35
  Да, имат. Същият сервиз. Само дето си плащаш.  ;)
Там цените са нечовешки за извънгаранционен сервиз, абе тези хора буквално са луди, честно!
Stay hungry. Stay foolish.

DALT

Преди 2 седмици диска на iMac започна да плюе грешки в логовете. Беше му дошло времето за смяна. Тъй като е гаранционен се обърнах към въпросният сервиз. Честно казано бях супер изненадан от внимателното отношение. Почти като към бебе  :D Огромна пропаст между обслужването в магазините и това в сервизният център. Мака стана готов в рамките на 5 дена (3 от тях са чакане на куриер от незнамсикъде).

Определено съм много доволен както от отношението, така и от обслужването.

P.S. Цените са им наистина височки.