Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-05-2024, 03:34:18

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 863
  • Latest: solar_pjon
Stats
  • Общ брой публикации: 82 657
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 128
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 103
Total: 103

103 гости, 0 потребители

Кейс тънък за 5-ца?

Започната от arnold, 13-08-2014, 21:45:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Пичове дайте някой готин тънък кейс за 5-ца. По принцип не съм маниак ама дъщеря ми го издипа на едни плочи бетонени и ъглите се посгънаха много гадно... Някакви впечатления от различни модели?
Real Mac mini

uricatoli

тънък не е препоръчително понеже няма да върши никаква работа при изтърване..
След покупката на Ipad, Macbook, iphone не останаха пари за подпис..

faire

Elago Outfit (черен) - доста месеци го ползвах, а в момента и баща ми и не е мръднал. Като нов е. Качеството на изработка е изключително добро. Не е пластмасов на пипане. Гърбът е или алуминий или много наподобява. Малко оставя отпечатъци де, но не прекалено. Предпазва и стъклото ако се остави на равна повърхност с лицето надолу. Лек и ненатрапчив, не затваря долната част, което хем е +, хем -, защото не предпазва добре там, но пък е удобно за докове, слушалки и др.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

thebrainless

Оригиналния на Епъл е номер едно, много здрав, но е около 80 мисля.
Stay hungry. Stay foolish.

semigod

И аз ще препоръчам оригиналния кейс.
Изключително здрав е и обхваща телефона изцяло, при това много добре.
Поздрави!
iPhone 8   iOS 13.3
iPhone X   iOS 13.3
iPhone 11 Pro  iOS 13.3
Apple AirPods

enemy

#5
http://store.ozakiverse.com/iphone5/124-ocoat-03-solid.html

Мисля, че се водят най-тънките в света. Като изключим Apple-ския, който естествено, е и мой фаворит, този е супер.


П.С. Ако купуваш Apple си купи черен. Личен съвет.  ;)

faire

Да, Епълския също е много добър, но и доста скъп. Черен задължително! Другите цветове се лющят бързо.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

DimitarZ

Аз съм с Elago, OUTFIT от началото и съм доволен. Пада, става...няколко пъти, но го е опазил до тук ;)
MacBook Air 2013
iPhone XS

arnold

Купих си Desmay Slice за 30 долара и пак не ме кефи... Като пластмасова кутийка.
Отврат. Най- странното е, че 4с-ката ми колко време изкара и нищо не му стана, тая 5-ца от 2 падания и носене в джоба заприлича на подметка...:(
Real Mac mini

thebrainless

Получи в 2/3 от отговорите съвет за Епълския калъф, не разбирам характера на оплакването сега...
Да доста крехка е петицата, това е една от причините лично да карам още с 4s.
Stay hungry. Stay foolish.