Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

18-05-2024, 16:14:59

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 657
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 497
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 86
Total: 86

86 гости, 0 потребители

iMessage проблем

Започната от stankov.s, 29-09-2015, 11:17:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

stankov.s

Здравейте група !
От няколко дни ( три ) не мога да пращам iMessage на жена ми, както и тя на мен. Вчера по няко време се оправи, но днес продължава. Интересното е, че на други приятели с iPhone, iMessage се получава.
Вчера съм правил network reset, но това не повлия на резултата. На моя iPhone съм с iOS 9 а на жена ми ( iPhone 5C ) 8.4.1.
Моля за съвет или идеи ?
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

faire

Пробва ли да деактивираш и наново да активираш услугата от settings - messages?
Как точно не работи? Контактът не излиза като imessage или ти дава send failure/try again?


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

stankov.s

Дава ми активен контакта ( в синьо ), изпраща съобщението и до там. Няма статус (delivery, read ) от няколко часа отново работи и не разбирам къде е проблема, предвид, че нищо несъм променял по телефона от месеци, а на жена ми от година. Всъчшност аз обнових до iOS 9 , но нейния си е на iOS 8.4.1
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

djbobbyd

Аз също от както сложих официалната iOS 9.0.1, не мога да активирам iMessage. Опитах всички варианти от тук:
http://recomhub.com/blog/imessage-waiting-for-activation-ios-9-how-to-fix-this-problem/
изписва грешка, след това се появяват мейлите, но без номера ми. Само ресет не съм правил.

Морт

9.0.2 излезе преди малко, едно от (уж) оправените неща е проблем с активацията на  iMessage.
При мен иначе си работи без проблем.
.fr

djbobbyd

След като направих ъпдейта iOS 9.0.2, отново не мога да активирам iMessages?
"Resolves an issue that prevented iMessage activation for some users"