Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 08:43:36

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 560
Total: 562

560 гости, 2 потребители (1 скрит(и))
atanas_mil4ev

steve jobs and bill gates together

Започната от thebrainless, 24-03-2010, 16:59:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

thebrainless

Скоро го гледах и ми се стори интересно
youtube
Stay hungry. Stay foolish.

HQ

Ш*бан грзен евреин опитващ се да се прави на голямата работа и предизвикващ само присмех у околните.Бил си е,е и ще си умре такъв палячо,който успя да дръпне развитието на човечеството толкова назад,че само той да си спечели от това,привличайки си само едри рибки,от които да си цоцка кинти.
Въпреки отренирания сценарий,не може да се скрие от факта,че не му понасят бъзиците по негов адрес.

deezel

За Гейтс ли говориш?
Darin Dimitrov - Download.BG Magazine
iMac 24', MBP13, iPhone 4 32GB FW 4.3.3 PWNED, iPod 5.5G white 30GB, iPod Shuffle and a lot more.

jell0

Бил Гейтс не е евреин, пък и да си евреин не е нещо положително или отрицателно само по себе си.

Да се каже за един човек допринесъл за масовото разпространение на компютрите, създал бизнес за десетки милиарди долари и даващ десетки милиарди за благотворителност, че е палячо е абсолютна детинщина.

Вместо да се приказват глупости е по-добре да се учим от него.

julss

Цитат на: jell0 - 25-03-2010, 21:17:23
Бил Гейтс не е евреин, пък и да си евреин не е нещо положително или отрицателно само по себе си.

Да се каже за един човек допринесъл за масовото разпространение на компютрите, създал бизнес за десетки милиарди долари и даващ десетки милиарди за благотворителност, че е палячо е абсолютна детинщина.

Вместо да се приказват глупости е по-добре да се учим от него.

Съгласен съм с колегата. Иначе е яко, изгледах всички части с кеф. Някой ако го намери цялото видео, на прилично качество, да даде линк,плс.

HQ

#5
Цитат на: jell0 - 25-03-2010, 21:17:23
...допринесъл за масовото разпространение на компютрите...бизнес ... милиарди долари...по-добре да се учим от него...
По скоро ще се обеся на площад Севастопол във Варна,отколкото да се уча на какво да е от него!

Преди около 20 минути разбрах че писането на конзолни C++ програми с Xcode става хиляди пъти по-лесно и удобно,а досега се мъчих с Visual Studio,който ни насилват да ползваме в университета.Направо щях да се изям,като разбрах как съм се мъчил с това,а не съм се сетил да си пусна Xcod-а.
Да ближа на някого въшлясалия от пари корпоративен З***ИК без да погледна какво е направил за да заслужи това,извинявай...

julss


jell0

ЦитатДа ближа на някого въшлясалия от пари корпоративен З***ИК без да погледна какво е направил за да заслужи това,извинявай...

Ами погледни - информация, за това какво са направили и двамата има достъпна за всеки:

http://finance.yahoo.com/q/ks?s=MSFT
http://finance.yahoo.com/q/ks?s=AAPL

И двамата имат огромен личен принос за развитието на индустрията. Не защото мога да бързо и лесно да програмират на C++ или да проектират нещо с USB интерфейс.

Между другото, това че учиш нещо свързано със софтуерно проектиране навярно е с цел да си намериш работа в тази област - на практика създадена от такива омразни капиталистически типове. Изобщо какви са тези анти-корпоративни изличния? На хората това им е работата.

HQ

наскоро разбрах че нямам нервите за софтуерен девелопър,поради много причини.Влече ме UNIX и в бъдеще ще се радвам да работя администратор. Иначе уча автоматизация.