Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 13:32:10

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 603
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 572
Total: 573

572 гости, 1 потребител
forka2k

Голям проблем, няма вадене на CD-to....

Започната от Bobby_Droby, 29-11-2009, 12:46:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Angelo

Моя съвет е да ползваш Archicad - много добра програма.
А за виртуална машина по добро от WMware за мен няма, веднъж инсталирах Parallels и веднага го изтрих, размести ми разни настройки в sistem preferences  абе пръсна сума ти неща по компа.  с WMwarw е много подредено и безопасно бачка перфектно, особено тройката, работи  copy, paste от мака във виртуалната машина което за мене е много удобно също и drag-and-drop.

Bobby_Droby

Направо си качих презбуут камд, всичко бачка чудесно, единствено ме дразни, че трябва да рестартирам и да чакам за да вляза в бозата. Но за сега Благодаря на всички.
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

Angelo

Сложи си WMware и му кажи да стартира от дяла на Boot Camp. а когато ти трябва бозата за нещо по тежко си стартирай от Boot Camp.

Bobby_Droby

#18
Благодаря, не съм се сетил, един последен въпрос, някой да има сериал, че не мога да намеря за VectorWorks 2008

edit:Линк да Ви се намира на WMware, или поне дайте съвет коя версия да търся ;)
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

tMac

Гледам към края нещо се отплеснахте от темата, та викам да ви върна в нея. Да кажа, че и на мен ми се е случвало да немога да вкарам диск в cd-то и съм установил, че проблема е в самия му вход. Като чели нещо механично му пречи. Ръгаш яко и се отпушва. Друго обаче ме тормози от извесно време. Оставям на страна шума като вкарам диск или като се изважда все едно, че се чупи компютъра, предполагам, че това е и при всички вас. Случва ми се напоследък изкарването на диска да става затормозено и след като излезе при издърпването му от мен се появява драскотина. Предполагам, че тудното вкарване на диска е свързано с това. Така, че съветвам те Bobby_Droby да следиш за този проблем. Усещането ми е, че ще се ходи на дкотор...