Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 14:04:03

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 603
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 530
Total: 530

530 гости, 0 потребители

Искам съвет помагайте!!!

Започната от msh, 14-07-2012, 11:39:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

msh

Момчета не си падам по експерименти  ;D ще взема 2x4gb 
, но се чудя дали да е Kingston или Corsair??? Коя е по надеждна??? Цената е еднаква!!!
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

msh

Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

ponski

Ако цената е еднаква - Corsair, но освен цената, гледай и параметрите (закъснения и т.н.).
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

Becko

Кингстън е по-хубавата памет, но всяка става. Продават се навсякъде купи си тази, която има по-дълга гаранция :)

msh

Цитат на: ponski - 17-07-2012, 07:47:00
Ако цената е еднаква - Corsair, но освен цената, гледай и параметрите (закъснения и т.н.).
Ами всичко е еднакво, параметри, цена, време доставка, само незнам като гаранция... но предполагам, че разликата няма да е голяма. :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

faire

И кингстън съм ползвал, сега съм на корсар. И с 2те памети не съм имал никакви проблеми на MBP 2010 и 2011.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

msh

Цитат на: faire - 17-07-2012, 23:18:43
И кингстън съм ползвал, сега съм на корсар. И с 2те памети не съм имал никакви проблеми на MBP 2010 и 2011.
Ами като си вземам RAM ще се водя по това, коя е с повече гаранция :) Като я взема ще пиша, но до тогава ако някои има предложения ги очаквам :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

dkmi

Машинките, които са поне mid 2011 поддържат до 16ГБ памет.


msh

Цитат на: dkmi - 18-07-2012, 19:50:12
Машинките, които са поне mid 2011 поддържат до 16ГБ памет.
За съжаление аз съм стар mid-2009 и ще съм с 8гб :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

msh

В ebay има много хубави оферти на dolphin RAM памет. Някой ползвал ли е dolphin и какво може да каже?
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

themachine123


msh

За тези, който са се чудили като мен, дали ще им тръгне дадена рам и на колко Mhz ще работи, просто влезте в http://www.macsn.com/ напишете серийният номер на мака и в графа "Памет" вижте "Минимална скорост" :) И така това което очаквах, рамта на 1333Mhz да работи на 1066Mhz не се случи, тя просто заработи на 1333Mhz  Успех!!!  ;)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)