Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 17:10:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 538
Total: 539

538 гости, 1 потребител
forka2k

Съвет относно Mac Book Pro или iMac

Започната от KrisGenchev, 02-12-2011, 02:17:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fpyyh

Новите iMac-и не поддържаха ли и video-in? Т.е. можеш да си закачиш и конзолата към 27", макар че е малко по-различно на 40+ :).
А иначе - AMD 6970 е сред най-бързите карти в момента на пазара и е в пъти по-добра от GT 330.

KrisGenchev

Мочмета има шанс до края на другата седмица да се сдобия с чисто нов iMac 27 3.1 GHZ най-мошния до момента :P . Ще бъде закупен от iMagic в Русе , стига да ми се нагласят работите с парите , ако не ще бъде закупен пак , но след Нова Година евентуално , естествено пак от същото място :) ! Дано стане по-скоро стискайте палци !!

Wizi

Цитат на: fpyyh - 05-12-2011, 19:26:29
Новите iMac-и не поддържаха ли и video-in? Т.е. можеш да си закачиш и конзолата към 27", макар че е малко по-различно на 40+ :).

Има го като физическа опция, беше обявено, че ще бъде и софтуерно отключено, но това и не се случи. Няма опция за видео вход :(
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

KrisGenchev

Конзола съм имал , XBOX 360 с адски много игри (хакнат разбира се) , но така и не успя да ме грабне . Игри на PC също не играя ... 1-2 и то наистина когато умирам вече от скука и нямам друго занимание.Ще видим как ще ми е с iMac-a :)

KrisGenchev

За съжеление iMac-a няма да се купува преди Нова Година ... просто финансите не достигат и очаквах едни пари , те се провалиха работите такаче към 10 януари ако всичко е наред да се надяваме вече наистина ! Че се побърквам .. няма нещо което да искам повече от това имам събрани точно половината пари ... 2000 лева и не знам :X

murnau

Относно бързината на компа
едно SSD в macbook pro-то и ще си много близо до imac-а
освен видеокартата

KrisGenchev

 ;D ;D ;D ;D ;D С удоволствие мога да ви съобщя че от днес съм горд собственик на iMac 27' 3.1GHz . Много съм доволен , адски много съм благодарен на господин Пантев за всичко което направи за мен и за любезността !!! :)

factory-defect


k0k0

Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

bluesky

Честито!

(с леко закъснение)