Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-05-2024, 05:08:31

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 658
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 156
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 142
Total: 142

142 гости, 0 потребители

Изпран iPod

Започната от cMm, 07-09-2010, 14:59:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

cMm

Здравейте iPoda Nano 5g 8gb ми беше удавен снощи има ли някакви шансове той да проработи пак и ако има какви са. Благодаря предварутекби на всеки отговорил ;)

julss

По принцип трябва да му махнеш батерията и да го почистиш, но тъй като тези модели се разглобяват доста трудно без да скъсаш някой лентов кабел, остави го на слънце за цял ден, да изсъхне хубаво
и стискаш палци ;)
ако не тръгне, почти нищо не можеш да направиш

cMm

един ден дали ще стигне :?

julss

#3
Божа работа  ;D
Един приятел си изпусна iPhone 3gs в един язовир, като се навел за една въдица, телефона преседя във водата около минута. Извадил го, телефона умрял, естествено. Донесе го у нас, разглобихме го, чистихме, сушихме, магий прайхме...телефона се събуди и работи безпроблемно вече 5-6 месеца.
Та, както казах, божа работа...

iNtaCt

Мини го със сешоар.

r3ac7

По-скоро го сложи в торба с ориз, щото попива водата...
iPhone 5 16GB Black iOS 8.1.2
MacBook Pro (early 2008) C2D 2.4Ghz, Nvidia GeForce 8600
iMac 21.5" (late 2012) Quad-Core i5 2.7Ghz, 8GB RAM, 1TB HDD, Nvidia GeForce GT 640M 512MB

cMm

тва с ориза съм го направил ама да го оставя ли пак на слънце или ?

cMm

#7
Та като си включа iPod-a ми се появи логото и в iTunes но не както по принцип че ми се зарежда. После го изключих и пробвах го включа с слушалки тука нищо нестана. Ся пак го включих и ми се осветли екрана който е заминал малко :) Та някакви идеи.

RE: Сега стои само логото дори неще да се свърже с компа :(

patchosan

Надявам се поне за части става?  ::)

cMm

Батерията и wheel-a са проблема днеска ще взема по финни инструменти и ще се опитам да ги оправя ако ли не ще си поръчам нови части ще ми излезат 20 лева иначе като си го включа към компа айПода и го разклатя тръгва музика ;) тей че неще го давам за части :D