Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

12-05-2024, 07:14:10

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 581
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 378
Total: 378

378 гости, 0 потребители

Специална промоция в iStyle - Сердика център !

Започната от mlambov, 02-01-1970, 03:33:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

mlambov

Издавам малко предварителна информация:

На 12 февруари 2011г. ще отвори врати обновения магазин на iStyle в мол Сердика Център. Магазинът е обновен спрямо последните стандарти на Apple за Apple Premium Reseller Store.

В тази връзка в деня на отварянето (12 февруари) ще има следните промоции:
- MacBook Pro 13" 2.4GHz с 20% отстъпка (важи за първите 15 закупени компютъра)
- 10% отстъпка за всички останали продукти

Надявам се инфото да ви е полезно, в близките ден-два ще излезне и официално на техния сайт - www.istyle.bg


Морт

Доста добре. Става ~1900лв, което е много приятна цена...
.fr

enemy

И като си вземе човек и фактурка и хоп... цената отива по-към 1600 :)

mlambov

Верно е яка офертата :)

Междудругото, тези дни ще излезне още една промоция, само че този път за студенти и преподаватели:

MacBook White 13" + 100 лв отстъпка + iPod Shuffle подарък !

И имаш готов подарък за гаджето за св.валентин или 8-ми март  :)

Промоцията ще важи до 10-ти март и ще се предлага от всички оторизирани Apple риселъри в БГ.

HQ

много се радвам че фирмените агенти и форумни разузнавачи си спамят в една тема а не в 10 !

DALT

Цитат на: HQ - 09-02-2011, 00:22:45
много се радвам че фирмените агенти и форумни разузнавачи си спамят в една тема а не в 10 !

Мисля, че не е лошо да знаем какво предлагат. Бас държа, че всеки от нас в момента на покупка на Apple gear, вече си мисли за ъпгрейд  ;D Та, въпросния "спам" е добре дошъл, ако питаш мен ;)

HQ

леко бъркаш новината с рекламата ...
Ей сега е момента някой да изпищи от некачествен сервиз и ще си говорим !

DALT

Цитат на: HQ - 09-02-2011, 14:28:33
леко бъркаш новината с рекламата ...
Ей сега е момента някой да изпищи от некачествен сервиз и ще си говорим !

Баш новина си е. До преди няколко месеца не искаха да чуят за нас даже ;) Да не говорим, че и другарите от НовМак вече не постват тук, или поне аз от доста време не съм чел техни неща. Така, че завръщането на търговците в храма в случая не е лошо нещо и си е новина отвсякъде ;)

pravdo

Който има деца е чувал за сайта www.bg-mamma.com
е нашият полека се превръща в нещо толкова значимо
като споменатия сайт. Всички, лекари и домашни майстори
се молят някоя мама да не напише нещо лошо за тях в сайта.

Мисля, че дойде време реселърите поне да се ослушват ако не съобразяват,
какво се коментира в нашия форум, да е жив и здрав Shaman-a.

Разбира се за тях важи приказката- Оправданието е като задника, всеки си има.

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

mlambov

#9
Здравейте, аз верно съм фирмен агент :-[
Аз съм човека, който отговаря за образователните програми в Apcom. Затова и поствам подобни неща (както и отстъпките и промоциите за студенти и преподаватели). За промото на istyle, понеже съм в "кухнята" на нещата си мисля, че ако някой е тръгнал да си купува MB Pro 13" това е една добра възможност.

Лично аз си мисля, че да има повече и по-яки промоции в БГ е по-добре и се надявам и за в бъдеще да са така нещата. Извинявам се ако правя "неправомерна реклама" във форума. Ако не искате да поствам такива неща - кажете.  

Междудругото, промоцията за студенти и преподаватели на MacBook със 100 лева отстъпка и подарък - iPod shufflе вече е публикувана на facebook профила iskammac: www.facebook.com/iskammac


Ако някой има проблеми с получаването на образователна отстъпка (за студент или преподавател) в някой от оторизираните магазини, може да се свърже с мен за съдействие (тел: 02 / 818 60 38, казвам се Михаил Ламбов).

pravdo

Споко, да боже всеки месец такива съобщения за намаления.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

DALT

Мистер Ламбов, приятно ми е да се запознаем.

Ще си позволя да кажа собственото си мнение, което предполагам кореспондира с мнението на много от хората тук.

Никой не е против пускането на такива новини. Както каза Правдо - колкото повече, толкова по-добре.

Всъщност, на нас много ни се иска, дистрибуторите или основния представител на марката да ни обърнат повече внимание.

Мисля, че е ясно, че в голямата си част ние сме проводници на тази марка в България. Не сме единствените, но май сме най-нахъсани. Аз не виждам нищо лошо да има отделен раздел за дистрибутори, за търговски практики и прочие. Всички ще са доволни от такива дискусии. Търговеца ще получава така нужният му feedback, а ние че можем да кажем от какво сме доволни/от какво не сме.

Това с отстъпките е хубав. Още по-хубаво ще е, ако има и други закачаки...но за това май е по-добре да говорим друг път.

Хубав ден и спорни продажби!


mlambov

Ще се радвам да споделите всякакви идеи за промоции и закачки :)

mlambov

Цитат на: pravdo - 09-02-2011, 16:22:49
Споко, да боже всеки месец такива съобщения за намаления.


Ето я и новата:


HQ

От "най-важното за мен" през "списък за университета" та до "желанията ми от златната рибка"