Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 01:11:31

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 434
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 402
Total: 403

402 гости, 1 потребител
Bo.

3Ds Max съвместимост при Apple системи

Започната от trustix, 23-04-2008, 15:10:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

trustix

Привет на всички Mac потребители.

Имам въпрос относно съвместимостта на Apple системите с продукта на Autodesk - 3Ds Max, под Windows XP/Vista. Съвмести ми ли са и някой опитвал ли е да качи 3Ds Max на Apple система, защото наскоро четох readme-то на новата версия и там пишеше с червени букви: "Apple computers based on Intel processors and running Microsoft operating systems are not currently supported."

Предварително благодаря на всеки отзовал се!

Wizi

Малко не ти разбрах въпроса... дали има начин да подкараш 3Ds на Mac OS X или на Windows XP/VISTA инсталиран на Intel based Macintosh? За второто принципно вече сам си дал отговор, въпреки че не виждам причина да е така... чудна работа!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

trustix

Извинявам се за объркването.
Исках да кажа, че ако имам Apple система с инсталиран Windows на нея, мога ли да си инсталирам 3Ds Max ? Питам защото нямам много вяра на подобни readme-та. :roll:

Wizi

Ами.... логиката ми казва, че няма начин да имаш проблем, но пък от друга страна може и това, което си го цитирал да е истина. Знам ли? Всъщност знам едно място, където със сигурност ще има кой да ти отговори, ако тук никой не сподели лични впечетления... не се притеснявай  :wink:
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

varnenche

3D Studio Max 2008 работи перфектно на моя MacBook 1,1 с winXP. Инсталирах виндоуса специално заради Макс и до сега не съм имал проблеми с програмата, дори имам инсталиран autoCAD, който също няма проблеми при работа.  :)
Ето и нещо правено и рендвано на MacBook-a (но с виндоус): http://www.varnenche.org/grad/Grad_PalDV.mp4
Разни джаджи http://www.novajaja.com/

trustix

Благодаря Ви за отговорите. Varnenche, това исках да зная, дали някои е пробвал и наистина няма проблеми както си мислех, а не Autodesk да си пишат колкото да си намерят чесане на пръстите. :) Още веднъж - Благодаря!