Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

13-05-2024, 18:47:40

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 485
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 353
Total: 353

353 гости, 0 потребители

Питане за Iphone 4S

Започната от georgibaev, 06-12-2013, 19:05:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

georgibaev

Здравейте хора  :) Имам едно питане ,значи понеже към Коледа мисля да си взема Iphone 4s втора ръка ,исках да питам струва ли си да се вземе на IOS 7 ,защото в класа доста хора са с Iphone 4 и са с IOS 7 и телефоните им доста лагват и не вървят гладко ,а един приятел който е с IOS 6 телефона му е супер бърз.Мисля си ,че това е понеже 4-ката е старичка,а 4С малко или много е по-нов и се чудя дали ще лаги така, защото мен това ме притеснява и не бих си взел телефон-а ,ако ще лаги с ИОС 7 ,така че моля дайде съвети. :)

daniel

Няма какво да сравняваш 4 и 4S. Напълно различни са и iOS 7 върви перфектно на 4S. :)
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

standalone

Абе да ти кажа има някакво забавяне откакто минах на 7. Може да е заради анимацията. Не знам. Живот и здраве в Не деля ще имам 5с и ще видим. А ако приемаш съвет, той е - око да види - ръка да пипне.

Наздраве!
MacBook Pro, 2.6 i7, 8GB 1600 MHz DDR3, 10.10.5
iPhone 5S/16GB
Apple TV 3 x няколко

iPeichiny

Не бих казал,че на 4s iOS 7 върви перфектно-има бъгове и не само това...Аз бих си останал с 6.1.3,всъщност така си и карам след като имах възможност да бъда с iOS 7 за кратко време.
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

georgibaev

Много ви благодаря за отговорите :) И да питам ,като цяло ИОС 7 има ли някакви големи предимства пред 6-цата , защото аз съм останал с впечатлението ,че доста хора пишат ,че е бъгав и как доста хора ,които са били на 6 и са минали на 7 ,искат да се върнат на 6-цата ...

thebrainless

Аз минах от iOS5 директно на 7, при мен върви по-бързо даже :) Никога не бих се върнал на по-стара, много е добре. Единствено батерията ми пада малко по-бързо.
Stay hungry. Stay foolish.

Wizi

в iOS 7 има доста неща (повечето са локейшън сървиси), които дърпат ток и могат да бъдат изключени за да запазиш по-дълго батерията. Разцъкай ги!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iNtaCt

Моят съвет е: Избягвай до последно iOS7.

arnold

Защо да го избягва? Аз съм с него и нямам никакви проблеми? Имам 4С/32 ГБ. И да го избягва в един момент от Стора като кажат че приложението иска 7 и кво прави човека - пак ще ъпдейтне ще не ще... Слагай смело няма никакви проблеми ОС-а. И да ти кажа си върви съвсем бързо. Времето на буут например е доста по-добре от на 6-цата...
Real Mac mini

iPeichiny

Нека сам всеки да си реши дали да ъпгрейдва със 7,лошото е,че връщане после назад няма.
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

standalone

Сега с 5с мога да направя сравнение, на него много по-чевръсто се случват нещата. Ама то си зависи от човека. На 4с не ме дразнеше толкова забавянето. В крайна сметка така по-добре можете да оцените анимацията.  ;D

Наздраве!
MacBook Pro, 2.6 i7, 8GB 1600 MHz DDR3, 10.10.5
iPhone 5S/16GB
Apple TV 3 x няколко

neykov

Имам наблюдения на 4с със iOS 7 и си върви добре. В момента съм с iPhone 5 iOS 7 и никогане бих се върнал на по-стара версия от 7.
 Mac mini Late 2012 2.3GHz quad-core i7/16GB RAM/1TB Fusion Drive/OS X Yosemite
 MacBook Pro 15" Retina Display 2.4GHz quad-core i7/8GB RAM/256GB SSD/OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 6 16GB/Silver
 iPad 3rd gen
 Apple TV 3rd gen

blago72

Моят опит с 4S е точно обратният - такова лагване и забиване на телефона до степен да се налага рисет не съм виждал в Епъл устройство. Включително не работеше нормално телефонния модул и не можеше да се изпрати SMS.

По-скоро няма да успееш да натовариш телефона колкото мен, обаче.


Sent from my iPad using Tapatalk