Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

13-05-2024, 15:49:43

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 485
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 362
Total: 363

362 гости, 1 потребител
smile_g

Търся приложение за работа с офис докумнети

Започната от Phippo, 22-07-2013, 18:13:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Phippo

Здфавейте, както може би сте забелязали нашият любим дивайс (Iphone) не е в състояние да предложи отваряне и редактиране на офис документи (word, excell etc). Затова търся предложения от Вас. Вие какво ползвате?! Аз например за отваряне макар само и за даунлоуд ползвам phone drive! Горещо Ви я препоръчвам! Само че за съжаление редактиране не предлага! С други думи какво ползвате Вие?!

faire

quickoffice преди беше най-доброто, но гледам много му е паднала оценката, особено откакто Гуугъл ги купиха. Напоследък не ми се е налагало да редактирам офис документи на телефона.. Иначе goodreader е много добра програма и отваря почти всичко, но не съм сигурен дали позволява редактиране на doc, xls и ppt.. Със сигурност обаче ги отваря, но това го върши и Mail.app :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Phippo

Гледах го обаче е само за бизнес потребители и ми предлага про-то з 27лв. Аз съм готов да си купя апликация, но първо исках да се консултирам тук ако има нещо по- добро и не за толкова пари. Защото да си го кажем право 27 лв. Да дадеш за нещо, което би трябвало да е интегрирано в ос-а някак не е най-яката сделка. Така, че съч отворен и за други предложения!

iPhonecheto

Пробвал ли си да ги отваряш и редактираш онлайн в облака на гугъл? Доколкото си спомням те предлагаха нещо такова, доста се говореше на keynote-a им за developer-и...Иначе на мен не ми се е налагало още да правя такива неща  :)
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

angelvn

UI designer and developer

Adamov

Имаше, има и ще има.. и то ще станат безплатни :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Phippo

Цитат на: Adamov - 23-07-2013, 14:55:44
Имаше, има и ще има.. и то ще станат безплатни :)

Аз поразгледах някви неща, обаче никъде не видях да споменават чев ще стават безплатни... Сигурен ли си и знаеш ли зс кога се предвижда това !? Защото много искам дс си разреша този проблем! Адски неудобен е факта че имам най- скъпия мобилен дивайс и той не може да редактира такива файлове!

Lycan


Metal

Имам бета версии на Pages,Numbers и Keynote във iCloud. Сравнени с версиите за iOS са малко по-ограничени от към функционалност.
Предполага се, че ще бъдат пуснати безплатно за да се конкурират с облачните гугалски такива, със сигурност изглеждат по-добре и са user friendly.

iPhonecheto

Да бе, наистина...много интересно, кога ще пускат онлайн версиите на iWork
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

angelvn

Сигурно с iOS7, която пък ще бъде пусната най-вероятно с излизането на iPhone 5S.
Но едва ли ще е по-удобно използването на офис приложение през мобилния браузър, отколкото нейтив приложение, което да не ти иска интернет свързаност за щяло и нещяло (не че е проблем, но не всички части от милата ни родина имат осигурено 3G покритие).

След като имаш "най-скъпото мобилно устройство", защо се скъпиш за още няколко евра за 1-2 приложения, които се оказва, че са ти необходими?!?  :-X
UI designer and developer

Phippo

Еми по принцип абсолютно всяко едно устройство, което се смята за компютър( имайки предвид факта че има ос итн) има възможността за макар и съвсем елементарно редактиране на текстови файлове. При всички смартфони дори е така с изключение на Iphone. И не се скъпя просто се дразня и търся решение изгодно за мен. Ти ако имаш възможността да не даваш пари за нещо или да си решиш проблема адекватно за по малко пари няма ли да го направиш?!

faire

А чакай да те питам - какво толкова ще редактираш на iPhone? Супер неудобен е за по-сериозна работа с документи този малък дисплей. Вече за iPad ако трябва да говорим - там е разбираемо. И за него препоръчвам pages. Quickoffice също става, но е някак си по-муден и бъгав.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ncrachev

А пробвали ли сте Smart Office2, на мен ми е доста удобна за създаване и редактиране. И е безплатна...
MacBook Pro 2.5 GHz Intel Core i5