Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 16:04:41

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 476
Total: 477

476 гости, 1 потребител
walker007

Дали това е истински Iphone 6 plus

Започната от Lyubomir.Stoykov, 12-08-2015, 02:49:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Lyubomir.Stoykov

Здравейте на всички :) . Първо искам да се извиня ако това не е мястото за моя въпрос. И така , в момента държа в ръцете си един "Iphone 6 plus" (дали е такъв вие ще кажете) . Само да вметна че никога не ми се е налагало да  боравя с продукти на Apple и не съм много в час . Съквартирантът ми се прибра с този телефон които си купил от някакви негови "познати" и ми даде да го разгледам (той до сега е имал телефони от типа Nokia 3310)  . Включих го и първото което ми направи впечатление е че менюто е на Български език , чувал съм че Iphone с българско меню няма. Включих камерата и ми изглежда доста странна (някак си мъглява) аз съм с Сони и честно казано мисля че Iphone би трябвало да имат по хубава камера от моето Сони но в случая не е така. Общо казано аз мисля че това е реплика. Вие какво ще кажете ? Може ли само от тези неща да се каже това менте ли е е или не ?  Не питам за друго просто да знам дали да му кажа да го върне (ако изобщо успее ). Много ме е яд на хора които се опитват да измамят хора които си нямат и понятие какво купуват ( в случая съквартирантът ми които си е малко наивен и вярва на всеки ) . Благодаря ви предварително .

faire

Мдам, реплика е. Ап стор има ли? Сравни го спрямо скрийншотове от мрежата.


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Adamov

Ми снимай го с твойто сони и пусни снимката тук :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

AsenStoev50

Какво стана, има ли развитие по въпроса?