Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

13-05-2024, 23:56:55

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 586
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 542
Total: 542

542 гости, 0 потребители

Официално - Samsung not as cool as Apple

Започната от fpyyh, 10-07-2012, 12:31:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pravdo

милите самсунг.... чак ми дожаля за тях.
Няма ли кой да им каже, че подобна реклама не се прави.

http://www.macrumors.com/2012/09/15/samsung-running-an-iphone-5-attack-ad-in-newspapers-on-sunday/
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

Добър Вечер на Всички!

За малко да се просълзя от... умиление, пардон, от СМЯХ!

А ако сериозно - определено имаме работа с ЕДИНАДЕСЕТГОДИШНИ, не - с ОСЕМГОДИШНИ, не - със ШЕСТГОДИШНИ същества (може би, по-скоро ОПРЕДЕЛЕНО, от друга Галактика), разработващи Маркетинговата кампания и Визуалната комуникация на бедния Samsung...

Ще "умра" от УДОВОЛСТВИЕ! Какъв СМЯХ!

Даже ми е жал за Тях! Служителите им (на Изток) работят здраво, влагат всичко от Себе Си, но с такива ръководители далеч не може да стигнеш...


СМЯХ! СМЯХ! СМЯХ!

Прекрасна Реклама за Apple - и Samsung я плаща!

bluesky

Глухарчета по Екрана, Глухарчета в Главите!  ;D ;D ;D


thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

dada_

Цитат на: pravdo - 16-09-2012, 23:30:40
милите самсунг.... чак ми дожаля за тях.
Няма ли кой да им каже, че подобна реклама не се прави.

http://www.macrumors.com/2012/09/15/samsung-running-an-iphone-5-attack-ad-in-newspapers-on-sunday/
Принципно си прав, мен и теб лично такива реклами може и да не ти повлияят, но на тъпият американец! Които и каквото ще да си говори, по-податлив на внушение (било то от реклами или каквото и да е) народ няма. Както в онзи клип за айФона - Дават им 4ка и ги питат:"Харесвате ли 5цата", и те "Да, много по-бърза, малко по-лека е..." същото е с войните имаше един ги интервюира и ги пита: "Подкрепят ли войната с Някаква държава, с която въобще не воюват." и половината я подкрепят, а другата половина, не я подкрепят. Как един не се сети, че не воюват с тази държава. Просто племе са си и това е. Та както самсунг, така и пепси имат такава реклама срещу кола, и обратното. ето едно видео: http://www.youtube.com/watch?v=D_WSpUgVuSM&feature=related  :D

bluesky

Цитат:
............................................................................
"...Които и каквото ще да си говори, по-податлив на внушение (било то от реклами или каквото и да е) народ няма..."
............................................................................

Така е.

Америка (USA) държи на Шоу-то.
Европа държи на ИСТИНАТА.

HQ

като верен на нокия 6630 и не мислещ да я сменя близките 5 години попаднах на това:
http://9gag.com/gag/5384321

bluesky

Отивайки да уча в Скандинавия, местните ме посъветваха да си купя телевизор Nokia.
Реакцията Ми (тогава) беше:
-Nokia? Какво е това Nokia?
Както виждате, Времената се менят...

HQ

Цивилизованата държава се познава по това,че жителите предпочитат родното производство.
..И нокия е финландска фирма.

konstant

Както се видя напоследък във форума-не само американците се ловят на такива реклами на Самсунг!:))

bluesky


Shot at 2012-09-17

Ето рекламата на Samsung, която "откопа" pravdo.


Shot at 2012-09-17

Fen-овете на Apple също не дремят - ето една от вариациите.

bluesky

@HQ

Има Истина в констатацията Ти - за 4 (четири) години във Финландия, (с изключение на няколко случки, които се помнят по-скоро като изключение), нито веднъж не чух фразата:
-Не може, няма да стане, невъзможно е...

pravdo

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой