Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

09-05-2024, 03:37:24

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 489
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 410
Total: 410

410 гости, 0 потребители

Пичове помагайте,че ще застрелям моя Компютър

Започната от pavelStoykov, 09-02-2008, 01:31:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pavelStoykov

Значи имам много странен проблем(поне за мен)с игрите.Свалил съм Civilization 3,Starcraft,Call of Duty 2,Return to Castle Wolfenstein...Всичките се инсталит без проблем..,но...Значи RTCW прави един конфиг файл(и с човъркане)успях да я подкарам 1024/768(играта върви на цял екран без проблем),но при другите игри не е така положението,при Civilization 3(прясно инсталирана)ми тръгна при същата резолюция,но изклуча ли я веднъж,втори път пак ми тръва,но екрана остава черен?!?!!Но звука си върви и се чува че играта е тръгнала,при останалите две игри положението е същото(има звук ,картина няма)

Някой който е подкарвал игри ,ако може да ми помогне,че не искам да се връщам на ХП

Компютъра ми е с
Атлон 5200+
3гб рам
8600гт видео
160гб хард
с Мак 10.5.1 съм,с дравера на Punk92
Chipset Model:   GeForce 8600 GT
 Type:   Display
 Bus:   PCIe
 PCIe Lane Width:   x16
 VRAM (Total):   320 MB
 Vendor:   NVIDIA (0x10de)
 Device ID:   0x0402
 Revision ID:   0x00a1
 ROM Revision:   NVinject 0.1.3
 Displays:
Display Connector:
 Status:   No display connected
ASUS MM17D:
 Resolution:   1024 x 768 @ 75 Hz
 Depth:   32-bit Color
 Core Image:   Hardware Accelerated
 Main Display:   Yes
 Mirror:   Off
 Online:   Yes
 Quartz Extreme:   Supported
 Rotation:   Supported

Да не е проблема в тоя тъп Display Connector:
 Status:   No display connected ??
MacOS ХХХ 10.5.8
AMD Athlon 64 X2 5200+
Asus M2N-E Sli
Galaxy GeForce 9800 GT
SATA Hitachi 160 GB
LG DVD -RW 20x

XXwolf

няма за какво да се връщаш назад към ХР - застрелваяй компа и си купи истински Мас ;)

pavelStoykov

Кажете поне има ли начин да пусна играта в прозорец??Не от нейните настройки,още преди да я стартирам,а за оригиналния Мак не бих дал сума ти пари да играя на 10на игри,просто питах,защото другото м ивърви чудесно засега и не може да не качи човек 2-3игрици за свободното време..
MacOS ХХХ 10.5.8
AMD Athlon 64 X2 5200+
Asus M2N-E Sli
Galaxy GeForce 9800 GT
SATA Hitachi 160 GB
LG DVD -RW 20x

bitstream

Ако играта ти умира още преди да си я стартирал, няма да е лесно да я пуснеш. Но все пак - поразтършувай в директория ~Library или /Library къде са записите за тази игра, и в някой от конфигурационните файлове опитай да смениш резолюцията ръчно. Знам, не е много помощ, но все пак е нещо :) След като веднъж я стартираш (играта), смени настройките да е в прозорец и готово. Дуго нещо, което се сещам още е да опиташ с тази:http://versiontracker.com/dyn/moreinfo/macosx/28904 програма да деинсталираш програмата и пак да я инсталираш, като по този начин ще се изчистят конфигурационните файлове. Това ми се струва по-лесен и бърз вариант. Успех! :)