Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-05-2024, 04:30:53

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 658
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 156
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 120
Total: 120

120 гости, 0 потребители

MobileMe въпрос.

Започната от vrajdeber, 11-04-2011, 09:00:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vrajdeber

Здравейте.

Имам едно запитване относно MobileMe.

Значи, преди време се записах за free-trial, минаха 60те дена и от Епъл ми взеха парите направо, без да ме питат.

Тук идва интересния момент. Все още не съм с Mac, имам само iPad и iPhone. Влизам в me.com и единственото нещо което мога да направя е да локализирам телефона/пада. Ни e-mail акаунт, ни iDisk, ни дявол. Видях в Control Panel-a на служебното ми PC че има икона MobileMe и като я стартирам ми иска юзър и парола, но като си вкарам тези с които влизам в me.com, нищо не става.

Някой ако може да ме светне, ще съм много благодарен. :)
iMac 21,5 1TB 8MB RAM | MacMini 500GB 8GB RAM | iPad Mini 16GB | iPhone 5 16GB | iPhone 4S 16GB | iPad 32GB Wi-Fi | iPhone 3GS 16GB | iPod Touch 8GB | iPod Classic 30GB | iPod Nano 4GB | BlackBerry 9800 Torch |

Metal

някои от услугите не работят от известно време. Не знам кои точно защото нямам. Но четох, че ще пускат нова версия скоро. Какво ще има в нея още никой не знае.
Аз чакам да стане безплатна за всички с макове  ;)
бтв имаше няква политика на епъл за конпенсация, поразрови се, немогат ей така да ти взимат пари за услуга която не работи.

vrajdeber

След два чата със служители на Епъл най-накрая се разбрахме.

Генералната ми грешка е че през цялото време съм се лог-вал с Gmail-ския ми акаунт, вместо този @me.com. От там ме разпознават само като free trial member, вместо като платен такъв. И така.

Благодаря все пак на Metal, единствения който се опита да помогне.
iMac 21,5 1TB 8MB RAM | MacMini 500GB 8GB RAM | iPad Mini 16GB | iPhone 5 16GB | iPhone 4S 16GB | iPad 32GB Wi-Fi | iPhone 3GS 16GB | iPod Touch 8GB | iPod Classic 30GB | iPod Nano 4GB | BlackBerry 9800 Torch |