Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 04:34:23

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 590
Total: 590

590 гости, 0 потребители

5.1.1 Jailbreak

Започната от julss, 25-05-2012, 15:48:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

julss

Най-накрая :)
http://greenpois0n.com/
За почти всички iOS устройства, включително и новият iPad.
Важи само за 5.1.1, така че който не е ъпдейтнал, ще трябва да го направи. Запазете си SHSH, защото нищо чудно Apple до дни да изкарат 5.1.2 , което означава че ще спрат да подписват 5.1.1.

faire

Само новият iPad2 и Apple TV3 не се поддържат. За второто ще се почака доста. За първото казват, че ще има ъпдейт скоро.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Морт

Ако не е чисто ресторнат може да зацикли на "Waiting for process to finish" или нещо такова. За това бекъп и пълен рестор, после джейлбрейк преди сетъпи и т.н.
.fr

iNtaCt

При мен мина всичко много гладко.

faire

По-скоро трябва да не е ъпдейтвано устройството ОТА (по въздуха). Тогава се получава проблема със зациклянето на Waiting for process to finish и накрая изписва retry jailbreak. На мен така ми стана с iPad-a (3). Направих си бекъп, ресторнах през туньо и върнах бекъпа. След това качих джейла без никакви проблеми (стана за под минута). На телефона (4-ка) мина почти по същия начин, с тая разлика, че не върнах бекъп, защото вече беше с джейл, а не е добре да се връща бекъп при такива ситуации, понеже след това има доста бъгове и по-лош живот на батерията ;)
А м/у другото излезе джейл ънтетърд и за ATV2. Там ми беше повече мъка. Грешката ми беше, че оставях power кабела включен в устройството, а трябва да стои само докато се влезе в ДФУ.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

daf

Ъпдейтнах по въздуха (ipad 3) и после нямах проблем с break-ването, но изтрих цялото съдържание, както се препоръчва.

faire

Явно при всеки е различно или са го фикснали.. При мен определно ОТА ъпдейта беше проблема. А т.к. не си бил с джейл досега, защо не си върнеш бекъпа?
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

daf

върнах го още тогава и всичко е наред :)

Flipz

при мен джейла мина много добре, но нещо Cydia ми работи супер бавно и не иска да ми слага Installous. Зацикля всеки път като тръгна да го инсталирам, някой имал ли е подобен проблем след ъпдейт до 5.1.1.

С 4S съм.
 21.5'' iMac Core i5 2.5Ghz, 16GB RAM, 128GB SSD + 500GB HDD, Mavericks 10.9.2
 iPad 2 Black WiFi 16GB Jailbroken 6.1
 Apple TV 2nd gen, Jailbroken 5.3 с ATV Flash

walker007

Има много трафик. За това не можеш да го направиш! Имай търпение!
"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."

raimchakar

Здражейте,

имам 4ка от Мтел и с GEVEY карах с Виваком.
направих Jailbreak като първо упдейтнах до 5.1.1 като мислех, че ще работи с Виваком, но ОООООУУУУ. Сега съм хакнат 5.1.1 но иска Мтел карта. какво да правя? ПОМОЩ!!!
Mac Book Air

julss

Ако си ъпдейтнал с официален фърмуер от iTunes, вече ще работи само с МТЕЛ и за съжаление нищо не може да се направи. В твоя случай се ъпдейтва САМО с къстъм фърмуер, за да се запази  версията на бейсбенда.
Сега ти остава да чакаш да излезе ънлок за най-новия бейсбенд (в което се съмнявам дали е възможно вече) или да изчакаш нова версия на някой ултра-турбо-гевей сим.

raimchakar

Благодаря.... май ще го обявя за продажба и който е с Мтел може да си го ползва
Mac Book Air

faire

Интересно ми е, дали телефонът ще работи с Мтелска карта, чийто номер обаче е прехвърлен към Виваком?
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

raimchakar

Имам прехвърлен номер от Мтел към Виваком... дали да пробвам? трябвя да режа. Мисля, че няма да работи????@#$
Mac Book Air