Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 01:50:59

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 552
Total: 552

552 гости, 0 потребители

Разочарован от Apple и iPhone

Започната от taurus, 27-05-2011, 13:17:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Arkov

Цитат на: AzeY - 08-06-2011, 07:48:12
По мои лични впечатления и предпочитания, нареждам мобилните операционни системи в момента така:
Android > Windows Phone 7 > Symbian >= iOS В друг ред е невъзможно да бъдат, аЙос докато настигне симбиан има още ряпа да яде, а какво остава за андроид и WP7...

Имах подозрение, но вече съм почти убеден, че не си се запознал лично с 3/4 от OS за които говориш. Не говоря за разглеждане на щанда в Мултидрама, а за сериозна употреба на устройствата.

El Capitan

Цитат на: PeterS - 08-06-2011, 11:05:15
@taurus - за жалост ти правят сечено защото iOS5 ще поддържа 3Gs.


Dev версията на иОС 5 върви на 3 ГС но проблемо,да...

El Capitan

Цитат на: AzeY - 08-06-2011, 07:48:12аЙос докато настигне симбиан има още ряпа да яде...


Аз съм безмълвен пред това гениално прозрение.....

PeterS

@elcapitan - пазарната капитализация за 5 години на Епъл скочи, докато на Нокия падна (над три пъти). За последните даже се говори че М$ искат да ги закупят.

Навярно защото Symbian е по-добрата?
mobilio - професионални мобилни приложения

El Capitan

Цитат на: PeterS - 08-06-2011, 14:20:29
@elcapitan - пазарната капитализация за 5 години на Епъл скочи, докато на Нокия падна (над три пъти). За последните даже се говори че М$ искат да ги закупят.

Навярно защото Symbian е по-добрата?


Именно!
И точно по тази причина Стивън Елоп излезе с официално обръщение към служителите си в смисъл "Бахти как се осрахме,ама ше се поправим вервайте ни"

И точно затова неколко дена след това беше обявен тийм-апа Нокия/М$ и преминаването на смартфоните на Нокия към Win Phone, щото Симбиан беше безумно добра...

Net

Цитат на: AzeY - 08-06-2011, 07:48:12
По мои лични впечатления и предпочитания, нареждам мобилните операционни системи в момента така:
Android > Windows Phone 7 > Symbian >= iOS В друг ред е невъзможно да бъдат, аЙос докато настигне симбиан има още ряпа да яде, а какво остава за андроид и WP7...

Единственото нещо в което зелената кофа (android) бие iOS-а е хаоса :) symbian леле това не беше ли в миналия век....

carrot

Понеже е по темата за разочарованията - няма по-вбесяващ софтуер в MacOS от iTunes. Преди малко правих рестор на системата и като си мисля, че всичко ще е същото след това - да, ама не. Свързах ipad-a за синхронизация - започна да сваля наново приложенията от стора, изтри ми всички снимки и музика от таблета и учтиво предложи да ги синхронизира наново. Пак часове оптимизация на снимките и копиране, сега за ipada, после ще сложа и айфона - същата работа и там часове. То бива малоумна работа, ама чак пък толкова, така ли не се сеща да сравни съдържанието от iphoto и устройствата и да прецени, че е същото.
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

deezel

Като правиш ристор на iPad-а снимките се изтриват, сещаш ли се?
Darin Dimitrov - Download.BG Magazine
iMac 24', MBP13, iPhone 4 32GB FW 4.3.3 PWNED, iPod 5.5G white 30GB, iPod Shuffle and a lot more.

carrot

Правя рестор на Макинтоша, тайм машин възстановява всички файлове и библиотеки на айфото, обаче не се прави нищо за синхронизирането в itunes.
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3