Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 10:07:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 471
Total: 472

471 гости, 1 потребител
smile_g

Покажете своя Десктоп :)

Започната от rafaelo, 03-04-2007, 15:52:16

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

Spiko

mac pretty!



само да вмъкна, че все още имам някой малки неща за довършване, като да преравня контраста на док иконите и да направя черно бял стак-а които е до downloads.. :)
iMac20 Core2Duo @ 2.4GHz; 4G RAM; OS X 6 Leopard
MacbookPro15 @ 2.5GHz; 2G RAM; NVidia GeForce 8600M 512MB GDDR3; OS X 6.7 Snow Leopard
MacbookPro15 @ I7 2.0GHZ; 4G RAM; OS X 7.1 Lion

2G Apple iPhone 8GB - FW 3.0.1

iNtaCt



Angelo


iNtaCt

Малко извън темата, но искам да попитам Angelo дали знае как да си сменя иконката на Bootcamp Drive, защото като опитам да я сменя само "Тънка" и не ми дава.
Мерси предварително

Angelo

Какво е  "Тънка" ?
И с как ги сменяш иконите ?

iNtaCt

"Тънка" е грозният звук, който се чува като не ти разрешава да извършиш някаква дадена команда.

Angelo

С CandyBar ли сменяш иконите ?
Никога не съм ползвал Boot camp и не съм му сменял иконата. Но не виждам да има причина да не може. Освен ако Boot Camp не форматира партишана по друг начин и да е от това.

iNtaCt

И с Кенди бар съм пробвал и с Get info copy paste съм пробвал. Просто писка и нищо не става.

Wizi

Нещо не правиш като хората според мен, защото никога не съм имал проблем да сменя иконката на каквото и да е било, а винаги я сменям на диска ми с Windows с логото на ХР ;)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iNtaCt

Е добре де с Кенди бар ли го правиш ?!  ;D

Wizi

Мне, директно copy+paste.  8)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iNtaCt

А преди това да си бърникал нещо в terminal ?

Wizi

Грам нищо! Даваш Get info на иконката, която искаш да смениш и също на иконката, която искаш да използваш. От там в самото Info цъкаш на тъмбнейл-а на иконката (най-горе вляво) за да стане със синьо около него, даваш Command+C. Отиваш на иконката, която искаш да смениш отново в Info-то, отново избираш тъмбнейла за да стане със синьо около него и даваш Command-V. Това е цялата фолософия!  ;)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iNtaCt

Аз тая философия я знам :) просто не става. Другите папки си ги правя така, но тоя partition не иска.