Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

09-05-2024, 07:13:25

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 489
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 416
Total: 417

416 гости, 1 потребител
BuSteR

airtunes -питане

Започната от konstant, 10-01-2009, 19:02:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bluered

Цитат на: "konstant"... вързах му колконките и Itunes-a си тръгна нормално, дори пробвах Iphone remote controla-работи. Обаче когато пусна нещо на компютъра ( с изключение на Itunes), звука идва от него-не от колонките. ...

Понеже гледам, че от толкова много разбиратели тук никой не ти е отговорил на въпроса - разбира се, че можеш да пуснеш всеки звук, който излиза от компютъра ти през AirTunes само че за това ти трябва една програмка Airfoil, ако искаш да гледаш филми обаче трябва да е през VLC и да настроиш от H-клавиша звукът да избързва, за да компенсираш разликата. ако все още не си се ориентирал с това, можеш да ми пишеш, ще ти пратя упътването как се прави.
поздрави
MacBook Pro 2,3 GHz Intel Core i5,
iPhone 3Gs 16GB, iPad Air 32 GB

Angelo


konstant

Извинявам се, че пак пиша в тази тема, но проблемите при мен продължават. Искам да ви попитам нормално ли е да ми се губи сигнала често. Вчера прибирайки се първо включих Айфона си да проверя нещо-закачи се веднага и летеше. Когато включих МакБука той не виждаше изобщо мойта мрежа ( за втори път се случва това нещо). Пробвах с рестарт на модема и рутера-нищо не стана. Направих ресет и въведох за не знам кой път всички данни -чак тогава тръгна. Питането ми е дали според вас съм взел некачествен Айрпорт Експрес или проблема е в БТК АДСЛ. Между другото установих , че когато домашния телефон звъне и се вдигне нета ми спира. А на ден ми забива модема поне по пет пъти.

Becko

ами ако нета ти спира когато ти звъннат си виж как изобщо си закачил модема сплитера и тн има го с големи картинки на упътването на БТК адсла

konstant

Всичко съм го закачил както трябва.