Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

09-05-2024, 17:57:45

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 489
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 405
Total: 407

405 гости, 2 потребители
boggentod, veskop

Моля за съвет ще си копувам макбоок:)

Започната от msh, 14-04-2012, 11:18:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

msh

Цитат на: arnold - 15-04-2012, 12:34:09
Пич, какво се чудиш и задаваш 1000 въпроса. Купуваш някъв Мак да започнеш няма начин да съжаляваш дали е унибоди или не е ... Всеки си има някви кусури, важно е ядрото на машината - т.е . MacOS. Хардуерът е само изпълнител...
Питам нали това е под заглавието на форума:) искам като дам пари да знам с какво горе доло ще се сблъскам:) защото ти казваш че няма начин да съжалявам други казват обратното просто искам мнението на хора като теб които имат макбоок и са в час със нещата:) иначе благодаря за коментарите
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

julss

#16
На твое място бих си кОпил по-евтин Мак, а останалото бих инвестирал в уроци по български.

iD

Цитат на: julss - 15-04-2012, 13:55:43
На твое място бих си кОпил по-евтин Мак, а останлото бих инвестирал в уроци по български.
Аз точно за това "ще си кОпувам МакбООк" си мисля, че досИга не е получил точен отгУвор на вАпроса си...
MacBook Air Mid 2011 13'' Intel Core i5 @ 1.7GHz / 256GB SSD / 4GB RAM / MacOS X Lion

arnold

Аз дори нямам макбук, имам Хакинтош. Просто не съм фен на лаптопите. Ще се сблъскаш с това, с което всеки лаптоп - загряване, прашене ит.н., счупени батерии. Но не това е важното. И HP да си купиш ще е същото. Както ти казах важен е OS-a.
Real Mac mini

Dizelogruhcer

Ала Бала и една ябълка.

По темата, по добре е да си вземеш разбира се последните MB Pro с iCore. Мисла че 15" ти е в повече, за тези пари си земи 13" и един голям дисплей към който да го плъгнеш. Компактен в раницата на голям дисплей вкъщи. Аз така направих. За OS а, всеки Mac си върви с Mac OS копие. Ако е втора употреба и няма, в нета можеш да си драпнеш.
С MB Pro имаш хубав дисплей, силни характеристики, подсветка на клавятурата, здраво и дизайнерско тяло и най вече Mac OS X.
Заради алуминия лесно се охлажда ако го напъваш с някоя игрица, най малко пръщят :laugh:
iPhone 4
MacBook Pro 13" 2.26 Core 2 Duo 8GB Ram
Mac Mini 1.83 Core 2 Duo
iMac G3 15" 4ooMhz 512MB DVD Rom

Dizelogruhcer

Цитат на: arnold - 15-04-2012, 12:34:09
Пич, какво се чудиш и задаваш 1000 въпроса. Купуваш някъв Мак да започнеш няма начин да съжаляваш дали е унибоди или не е ... Всеки си има някви кусури, важно е ядрото на машината - т.е . MacOS. Хардуерът е само изпълнител...

Та форума за какво. Да не би да е сайт за запознанства.
iPhone 4
MacBook Pro 13" 2.26 Core 2 Duo 8GB Ram
Mac Mini 1.83 Core 2 Duo
iMac G3 15" 4ooMhz 512MB DVD Rom