Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 08:14:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 570
Total: 571

570 гости, 1 потребител
veskop

Отзиви - провери преди да се довериш!

Започната от prOMiNd, 04-04-2009, 00:20:55

« назад - напред »

0 Потребители и 5 гости преглеждат тази тема.

deephouse

eomer изключително коректен продавач, препоръчвам го ако решите да си купите нова машина air

aksesoari


faire

Поне да си беше избрал друг ник.. Така е повече от видно, че сам си правиш реклама.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

bboyg

То се напълни с разни псевдо юзъри на форума, дето единствената им цел е да си рекламират "бизнесите". То не бяха врати и дограми, то не бяха сервизи... Някой да ги поизчисти по с време...

krank

Голям + за bbbarrr !!! Много коректен и точен!!!

j.tochkov


uricatoli

Огромен + за колегата Denis40 прати ми вентилаторите за A1286 в перфектен вид почти нови! Мака е вече по-тих и студен от сърцето на бившата ми  ;D
След покупката на Ipad, Macbook, iphone не останаха пари за подпис..

planemo

Изключително добро впечатление като цяло от IVooDooI! Много добра и бърза комуникация чрез ЛС, вежлив и услужлив професионалист -- от него купих 2 x 4GB DDR3 @ 1066MHz за моя MacBook Pro като той ги смени със старите памети.
iMac 27" > CPU: i7 @ 3,5GHz | Video: GTX 780M 4GB | RAM: 8 DDR3 @ 1600MHz | HDD: Apple 1TB
MacBook Pro 15" > CPU: i5 @ 2,53GHz | Video: GT 330M 256MB | RAM: 2 x 4GB DDR3 @ 1067MHz | SSD: Samsung 840 EVO 250GB

soaronski

+ и от мен за teodorteo като продавач.
много точен, добра комуникация.
evolution & movement

stankov.s

++++ за faire !
Коректен ! Стоката полу§ена , както е описана.
Благодаря !
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

faire

+ и за stankov.s. Точна и бърза комуникация!


Sent from my iPhone using Tapatalk
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

faire

+ за @pmetodiev!
Днес взех идеално Мак Мини от него, всичко беше точно, че даже ми даде подаръци hdmi кабел и EU адаптер.
Препоръчвам!
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

msh

+ за KurtiMakarov, много точен купувач, разбрах ме се за 3мин. Да му е честита новата машинка :)
Защото Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине нито един, който вярва в Него, но да има вечен живот. (Йоан 3:16)

Jude

Много съм доволна и щастлива с нова ябълка от teodorteo - изключително коректен продавач, лесна комуникация и страхотна цена на продукта. Без колебание бих се обърнала отново към него в бъдеще. 

Юлия :)

 

blackbird12

+1 за Denis40 като продавач. Продуктът е сниман добре и отговаря на описанието. Препоръчвам колегата.

Тема на сделката: http://www.apple-bg.com/index.php?topic=20729.0
MacBook Pro 13" 2016 :: Core i5 2.9 :: 8GB  DDR 2133 :: 256GB SSD