Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 01:27:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 446
Total: 446

446 гости, 0 потребители

Гаранция на макбуук от САЩ?

Започната от scrap, 06-10-2008, 11:24:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

scrap

Ако ми бъде донесен макбуук или друг епълски ноутбук от САЩ без касова бележка или инвойс, каква е вероятността да получа сервизна помощ от епъл българия?

Всъщтност ходих скоро при тях с новата алуминиева клавиатура, понеже забиваше нещо и за нея дори имах касовата бележка, но ми казаха, че това не е достатъчно, трябва ми и копие от инвойса.

XXwolf

Цитат на: "scrap"...
Всъщтност ходих скоро при тях с новата алуминиева клавиатура, понеже забиваше нещо и за нея дори имах касовата бележка, но ми казаха, че това не е достатъчно, трябва ми и копие от инвойса.

Apple пускат фактурата по email ако им дадеш адреса по време на покупката

scrap

Цитат на: "XXwolf"
Цитат на: "scrap"...
Всъщтност ходих скоро при тях с новата алуминиева клавиатура, понеже забиваше нещо и за нея дори имах касовата бележка, но ми казаха, че това не е достатъчно, трябва ми и копие от инвойса.

Apple пускат фактурата по email ако им дадеш адреса по време на покупката

Да речем, че за макбуука няма да да има възможност да се издаде фактура или касова бележка. Какви са вариантите за сервиз? Ще помогне ли само серийният номер за гаранцията от https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do?

Angelo

ЦитатВсъщтност ходих скоро при тях с новата алуминиева клавиатура, понеже забиваше нещо и за нея дори имах касовата бележка, но ми казаха, че това не е достатъчно, трябва ми и копие от инвойса.
Ако си ходил в istyle - няма да ти я оправят.
Върви в Apple Center , там с касова бележка няма да имаш грижи.
На мен ми подмениха там батерията и оптичното устройство и то без да дам нито лев (само с касова бележка от USA).