Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 04:41:33

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 433
Total: 433

433 гости, 0 потребители

MacBook Pro - шум от левия вентилатор.

Започната от ThUnDeR, 04-10-2008, 09:42:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ThUnDeR

От вчера левия вентилатор на макбуука ми започна да шуми грозно :) Някои запознат ли е с гаранцията, дали покрива вентилатора и къде мога евентуално да го занеса? Лаптопа е на 5 месеца и е закупен от apple.com/US.

http://thunder.unibg.org/~thunder/macbook_fan_noise.aifc

rafaelo

Мда, познато... написал съм цяла тема с инструкции как да се оправи това... включва разглобяване. При всички случаи не може да се оправи без да се разглоби. Дали ти ще го направиш или някой сервиз зависи изцяло от теб и дали ще дадеш 150 лева или 0 пак зависи изцяло от теб. И дали ще загубиш няколко дни без мака си или няколко часа пак зависи от теб :) общо взето май всичко зависи от теб.

Ето темата за която говоря: Цък

ThUnDeR

Цитат на: "rafaelo"Мда, познато... написал съм цяла тема с инструкции как да се оправи това... включва разглобяване. При всички случаи не може да се оправи без да се разглоби. Дали ти ще го направиш или някой сервиз зависи изцяло от теб и дали ще дадеш 150 лева или 0 пак зависи изцяло от теб. И дали ще загубиш няколко дни без мака си или няколко часа пак зависи от теб :) общо взето май всичко зависи от теб.

Ето темата за която говоря: Цък
Въпроса е дали като е гаранционен ще ми го сменят или не ? Ако не да го започвам... :)

EDIT: Започвам го, неми се занимава със сервизи.

Иван Ралчев

Гаранционно е подменянето, поне така беше преди няколко месеца. А един нов вентилатор струва доста...

Кажи после каква е равносметката  :roll:

И успех!
Once you go Mac you never go back.

ThUnDeR

Цитат на: "DarkArcher"Гаранционно е подменянето, поне така беше преди няколко месеца. А един нов вентилатор струва доста...

Кажи после каква е равносметката  :roll:

И успех!
Явно кофти масло сложих, след 2 дни пак зашумя. Чудя се дали още важи гаранцията?

sumo

Ми ако не те разкрият че си го отварял - важи. :)
Аз имах такъв проблем с едното вентилаторче и ми го смениха гаранционно.
Тра-ла-ла, фифтагон