Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 20:03:02

Login with username, password and session length

Shoutbox


Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 534
Total: 535

534 гости, 1 потребител
Константин

Активиране на iPhone 4

Започната от AppleNew, 16-02-2014, 11:59:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Adamov

Цитат на: iNtaCt - 17-02-2014, 01:10:36
За какво вобще режете, при положение, че за 20 лв. ви я вадят за 1 мин тая карта. Най-малкото ще ви я изрежат за 10 лв...

В глобул ги дават даже без пари :)))
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

А аз все още не мога да си обясня, как може картата да работи(ако е нарязан самият чип), но пък да се е прецакала паметта със записаните номера... ::) ::) ::)

Adamov

Цитат на: bboyg - 17-02-2014, 12:33:28
А аз все още не мога да си обясня, как може картата да работи(ако е нарязан самият чип), но пък да се е прецакала паметта със записаните номера... ::) ::) ::)

Зависи как е срязана. Но да си режеш картата при условие, че я дават новата без пари е меко казано... странно :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

bboyg

Е аз в Ментел 20 кинта изсипах за карта:)
А в Глобул онзи ден, отиваме на моята половинка да вземем микро сим, и тая на касата вика - 12 лева.
Тръгнахме да плащаме, обаче си поискахме касова бележка и... О ЧУДО - всъщност било безплатно!!!

Adamov

Цитат на: bboyg - 17-02-2014, 14:18:58
Е аз в Ментел 20 кинта изсипах за карта:)
А в Глобул онзи ден, отиваме на моята половинка да вземем микро сим, и тая на касата вика - 12 лева.
Тръгнахме да плащаме, обаче си поискахме касова бележка и... О ЧУДО - всъщност било безплатно!!!

Значи онези измамни кожодери от мтел все още се опитват да си изплатят бъгавата нова система, която ги съсипа...
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

AppleNew

Здравейте отново, не мисля сам да си я режа, а пък и нямам принтер да си принтирам това PDF.
Да знаете как се вади микро карта от виваком? То че е безплатно е безплатно ама днеска отивам и искам просто да я резнат на бързо ама те нова искаха да ми дават, някакъв код ми дадоха да звънна да продиктувам за новата карта не знам си кво не знам си що, плана даже не е на мойто име, а на баща ми така че той трябва да звънне.. Не знам как за 1 мин се вади микро карта както каза колегата по-горе...

iPhonecheto

Вадят за една минута нова карта, при подписване на нов договор. Ако не съм прав, да обясни колегата, че да разберем всички  ::)
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

bboyg

Цитат на: AppleNew - 17-02-2014, 19:55:29
Здравейте отново, не мисля сам да си я режа, а пък и нямам принтер да си принтирам това PDF.
Да знаете как се вади микро карта от виваком? То че е безплатно е безплатно ама днеска отивам и искам просто да я резнат на бързо ама те нова искаха да ми дават, някакъв код ми дадоха да звънна да продиктувам за новата карта не знам си кво не знам си що, плана даже не е на мойто име, а на баща ми така че той трябва да звънне.. Не знам как за 1 мин се вади микро карта както каза колегата по-горе...

Как ще отидеш да ти резнат картата?!? Естествено че ти дават нова, със сеответният размер. Прехвърлят ти номера на новата и това е. Единствано на старата ще ти останат номерата. Ти със какъв телефон си бил до сега? Така ли не ги качи тия контакти в Google, или някъде другаде, и да си ги теглиш директно на всеки нов смартфон с който се захванеш...?

faire

Да поясня, че при Виваком първата смяна на карта е безплатна, а следващите се заплащат - първо няколко лв. за самата (в моя случай) нано сим и след това 10-20 лв (не помня точната сума) за активацията. Понеже съм им абонат от няколко генерации iPhone, безплатната смяна си я направих като минах на микро сим, а за нано-то искаха пари. Аз им казах да го духат - не е нормално да искат пари от свой дългогодишен клиент, който никога не е просрочвал плащания, за да може той да си ползва новия телефон.

Аз да ви питам какъв ви е зора да плащате 20 лв на кой да е оператор за нещо, което се прави за 5 мин, стига да имате принтер? Рязал съм 4-5 карти по тия шаблони и никога не имало проблеми. Изисква се 1 лист А4, ножица и сухо лепило. Ако сте перфекционисти - линийка и молив, за да се начертае точно, но от това няма нужда. Трябва да си много калпав в ръцете, за да не можеш да се справиш с изрязването на 4 линии дълги по-малко от сантиметър... Трябва и да си мазохист, за да ти се разкарва по офиси, губейки време, и да се занимаваш с нови активации и смени...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.