Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 05:30:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 548
Total: 548

548 гости, 0 потребители

как се споделя интернет от iPhone 4 към Макбук?

Започната от Lacho, 20-01-2011, 22:40:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

PeterS

Тетъринг може да не е наличен. Зависи от моделите.
mobilio - професионални мобилни приложения

lian

Ще те поправя  Wizi  Internet tethering е наличен от 4.0 нагоре. Моделите са:

* iPhone 3G
* iPhone 3GS
* iPhone 4

Wizi

При мен на старо 3G с 4.2.1 беше наличен. По-скоро ако е заключен към оператор самият той да е сложил рестрикция върху тази опция. Не съм вече сигурен за нашите доставчици.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

lian

Цитат
Ако ви липсва опцията Internet Tethering в Settings->General->Network, въведете в Cellular Data Network APN настройките на вашия оператор в Cellular Data и най-отдолу на Internet Tethering. Излете от настройките и пак влезте и опцията за Internet Tethering ще се появи!

lian

Цитат на: Wizi - 21-01-2011, 10:40:16
Добре бе, пичове, изписахте 100 страници с остроумия, но аз си мисля, че има далеч по-лесно решение, което си е вградено дори в телефона от 4.2 насам! Нека от Settings потърси Tethering, останалото е лесно.  8)

Това го обесни на "отворкото" alessandros.

alessandros

Oбясни ми го момчето, доволен ли си......................., до кога смяташ да ми постваш ника сигурно в всеки твой пост  да вземеш да се спреш а.
 Apple iPhone 4G 16GB 5.0 jailbroken,  Apple Magic Mouse ,
 MacBookPro 13" 2.53GHz 4GB RAM 250GB HDD ,  Apple Remote aluminum                                iPad 4

lian

Ще бъда когато признаеш че си грешил.

alessandros

Какво да призная, че никога не съм ползвал оригиналния тетъринг на iPhone, а съм търсил алтернативни програми, да прав си!!!

В IOS 4.3 задължително ще я ползвам тази функция!
 Apple iPhone 4G 16GB 5.0 jailbroken,  Apple Magic Mouse ,
 MacBookPro 13" 2.53GHz 4GB RAM 250GB HDD ,  Apple Remote aluminum                                iPad 4

lian


alessandros

За нищо пред фактите и боговете малчът!!!
 Apple iPhone 4G 16GB 5.0 jailbroken,  Apple Magic Mouse ,
 MacBookPro 13" 2.53GHz 4GB RAM 250GB HDD ,  Apple Remote aluminum                                iPad 4

Wizi

Ей, децата нямат спирачки!  >:( Дърляйте се на лични, бре! Стига занимавали всички останали!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Lacho

Момчета прочетох всичките ви коментари, в крайна сметка през кабел си шернах нета обаче не знам защо макбука ми не се връзва през блутута с iPhone 4
MacBook Air 13" i5 1.6Ghz 4Gb 128 Gb 
MacBook Air 13"M1 8Gb 256Gb
iPhone 12 64 Gb
Apple TV 2 and 3 gen
www.metrometal.bg
www.metropilot.bg

vaxo

моля Ви не разваляите боя с кавга
I MAC 21.5

lian


DALT

Ще се закача за последния.

Имам iPhone4 от mTel, MacBook Pro 13" с 10.6.х . Телефона си поддържа тетеринг. Ако е през USB, просто го включваш и след това закачаш през кабела за лаптопа и готово. Машинката се закача сама, без да инсталира драйвери и прочие. Става за около 2 секунди. Имам само дребни проблеми с ДНС-ите на мТел.

За Windows е малко по-трики историята. За да се ползва тетеринга на iPhone, в ОС-а трябва да има инсталиран iTunes. С него си идват и съответните драйвъри. Когато всичко е наред, ОС-а познава телефона като ново виртуално мрежово устройство и почва да рутира трафик през него.

Предполагам, че същата е картинката за Синия Зъб.