Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

11-05-2024, 16:43:08

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 860
  • Latest: ftaletcnnb
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 439
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 334
Total: 334

334 гости, 0 потребители

BootCamp или Parallels

Започната от MItak, 14-08-2007, 17:07:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

MItak

BootCamp или Parallels, кое е по-добро?
знам чв.. ще кажете ЗАВИСИ.....
но кое по-добре се държи?
G4 867 PowerPC, Mac Book Pro 2.4, Mac Pro Quad-Core Intel Xeon 2.8 GHz,  iPhone 3g.

SNiK


gogo_slv

Цитат на: "SNiK"VMWare Fussion :)

Дам. И на hack тръгва (от типа на Parallels).

MItak

G4 867 PowerPC, Mac Book Pro 2.4, Mac Pro Quad-Core Intel Xeon 2.8 GHz,  iPhone 3g.

SNiK


madmacs

С Paralels можеш за пуснеш уиндоус и мак ос едновременно и гълта повече памет , докато с BootCamp просто рестартираш с ос, който искаш. Аз лично ползвам BootCamp.
It is time to redesign the way we design things.

vokut

Здравейте,

питах във форума discussions.apple.com за това дали ми трябва лицензиран Уиндоус с Boot Camp, VM Vusion или Parallels и ми казаха, че трябва ... някой опитвал ли е с нелицензиран?

10х :)

gogo_slv

Цитат на: "vokut"Здравейте,

питах във форума discussions.apple.com за това дали ми трябва лицензиран Уиндоус с Boot Camp, VM Vusion или Parallels и ми казаха, че трябва ... някой опитвал ли е с нелицензиран?

10х :)

Специално за VM Vision не иска да е лицензирано. СДамо трябва да имаш сериен номер за самата инсталация.

vokut

Цитат на: "gogo_slv"

Специално за VM Vision не иска да е лицензирано. СДамо трябва да имаш сериен номер за самата инсталация.

Благодаря ... аз Boot Camp как стоят нещата? Имаш ли представа?

gogo_slv

Цитат на: "vokut"
Цитат на: "gogo_slv"

Специално за VM Vision не иска да е лицензирано. СДамо трябва да имаш сериен номер за самата инсталация.

Благодаря ... аз Boot Camp как стоят нещата? Имаш ли представа?

Ми аз се бях навил доста за бооткемп ама нали съм с hackintosh и не ми трагна. Пишеше че тряя да си ъпдейтна биоса ама не ми се занимаваше. Иначе за макове си е супер. Ама тряя да се цепи харда и такива работи. А с  VM Vision win-a ти представлява един файл.

сид

С Бууткамп работи перфектно.

На МакБука не съм забелязал да има забавяне при зареждането досега.
Скоро ще пробвам и VM Fusion  :wink:

rafaelo

Потвърждавам за Бууткемп-а. В момента съм с Мак ОСХ 10.4.10 и Виндоус ХР СП2 и всичко върви учудващо добре. Джиткам си Халф Лайф 2 на виндовса и контра страйка :) хаха.

Иначе аз бих казал че и Буткемп-а и Виртуален ОС биха бачкали добре заедно. Аз лично се радвам на Virtual P ;)

shmb

Здравейте, аз имам друг проблем. За мен няма голямо значение дали ще ползвам VMWare, BootCamp или Parallels или каквато и да е друга програма.

Първо трябва да кажа, че съм с хакинтош и имам 1 хард на който имам инсталирана Виста и втори хард, на който съм си сложил Леопардчето.

Имам ТВ Тунер на ПиСиАй слот (AverMedia TV Go 007 Plus) и като си инсталирам VMWare или Parallels не ми намира тунера като хардуер!

Незнам дали с BootCamp ще го намери за да мога да си го инсталирам игледам ТВ.

Какво мислите Вие, имам ли шанс да го подкарам по някакъв начин или да се ориентирам към външен тунер?! :-)
MakBook Pro Unibody 13.3"

fpyyh

bootcamp на хакинтош  8O ?

shmb

Защо да не пробвам, какво ще изгубя?

Идеята ми е да намаля до минимум ползването на Уиндолс. Главния ми проблем е Тунера.
MakBook Pro Unibody 13.3"