Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

09-05-2024, 02:21:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 489
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 423
Total: 423

423 гости, 0 потребители

kisMac

Започната от Angelo, 11-05-2008, 22:12:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Angelo

Опитвам се да пусна kisMac ,но ми дава грешка при опита му да подкара драйвера за моята -airport extreme passive mode.
А от това следва и невъзможността му да ми покаже каквито и да било мрежи.
Някой имали идея какво да направя?

Becko

хакинг фор дъмис :)
има и една игра UPLINK :)

yamahadrums

Да. Купи си USB Wireless, което да поддържа драйвъри за Prism Chipset и каквото още там поддържаше тая програма. С Airport не можело да се краква WAP, WEP и всякакви такива пароли. Виж в YouTube. Там имаше видео за това как става и мисля, че беше точно с Prism Chipset USB Device.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

fpyyh

или свали на тигър

Angelo

yamahadrums-мерси за отговора ,ти правил ли си го с Prism Chipset USB Device ?
Цитат на: "fpyyh"или свали на тигър
Става ли на тигъра без USB Wireless ?

fpyyh

ЦитатDoes my AirPort Extreme work? ¶

Yes, with the limitations detailed below. If you've updated to OS 10.4.10, you MUST use r239. OS 10.5 (Leopard) breaks AirPort Extreme passive mode support again, but shouldn't break support for other devices (USB and PCMCIA). Active mode should still work as usual. r242 (requires 10.5.1 and Xcode 3.0) looks to fix this on PPC; Intel still in progress--find us coders or get themacuser a new MacBook Pro to speed up the process. These devices are not well-suited for key recovery; please either use another device for that purpose or help code better drivers for us.

от тук

yamahadrums

Не, не съм го правил, но се поинтересувах и посетих няколко форума за информация. Просто ти трябва външно УСБ устройство. Това е. А що се отнася до 10.4 то мисля, че номерът с пасивен режим на Еърпорт картата ти ще мине само, ако машината ти е РРС.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

usx

Аз подкарах кисМак на моя iBook @ 2.2 GHz .

Имаше един тънък момент в настрйките. Трябваше да се добави драйвера и освен това еърпорта НЕ ТРЯБВА да е Изключен. След това без проблем си събира пакети (пак трябва да се укаже от настройките да ги записва) и след това може да се краква с ЕърКрак. Само дето не съм го тествал ЕърКрака под Мак ОС и не знам дали наистина краква :) Ако ми остане време ще го тествам и ще каца.

XXwolf

Цитат на: "usx"Аз подкарах кисМак на моя iBook @ 2.2 GHz .


8O  :roll:  8O