Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 10:26:46

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 423
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 347
Total: 347

347 гости, 0 потребители

Logic 8 не ще изобщо да стартира...

Започната от iBobz, 02-05-2008, 14:35:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

iBobz

Понеже онзи ден си преинсталирах ОС-а (10.4.11) и след поредица от инсталирене на софтуерите, които бяха преди, накрая се случи така, че Logic изобщо не ще да запали. Като го цъкна и подскача два пъти на дока и изчезва.

Махах го и го слагах пет пъти, ама все едно и също.
Някой да има идея как може да се коригира тоя проблем?

П.П. Имиджа е същия, от който го бях инсталирал преди да преинсталирам ОС-а и всичко си му беше наред.
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

XXwolf

копирал ли си нещо от старата инсталация?

iBobz

Инсталирах ОС-а съвсем на чисто, след формат.
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

XXwolf

a QT update-нали?
изтрий преференцийте на logic-a и пробвай

iBobz

Аз QT го ъпдейтнах, обаче като рових за преференциите и ми направи впечатление. че по системните директории никъде няма и помен от Logic...съответно няма и преференции...
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

phile

пробвай първо с Onyx да изчистиш всичко, там rebuild prebindings, rebuild launch services database, finder и  application cache ги изтриий. Не знам дали ще помогне но пробвай. След това погледни в receipts намери тези на logic, обаче сорт-ни листа по Date modified и тези които са около няколко минути когато е инсталиран logic махни ги и тях и след това пробвай чист install. Сящо така като форматира -- даде ли му zero out all data ili prosto delete?! За съжаление когато на мен ми се случи твоя проблем след сумати разговори с Апъл се стигна до чисто реинсталиране :(
If we weren't supposed to eat animals then why are they made of meat?!!?
cmusicforum.com
Извинявам се предварително ако пиша с латиница, но на служебната машина няма как да кача :(