Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 03:32:29

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 594
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 544
Total: 544

544 гости, 0 потребители

Проблем с регистрацията в apple помощ

Започната от katerina, 31-01-2013, 10:45:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

katerina

здравейте имам проблем с регистрацията в сайта на http://www.apple.com/uk/support/appleid/ след попълване на всичко от телефона имейла които ми изпращат за потвърждение в пощата не съдържа линк за лоугване , в писмото пише само това :

You've entered ..........@abv.bg as the contact email address for your Apple ID. To complete the process, we just need to verify that this email address belongs to you. Simply click the link below and sign in using your Apple ID and password.

Wondering why you got this email?
It's sent when someone adds or changes a contact email address for an Apple ID account. If you didn't do this, don't worry. Your email address cannot be used as a contact address for an Apple ID without your verification.

For more information, see our frequently asked questions.

като само последните думи са оцветени в син цвят, след като кликна в/у тях влизам ето тук http://www.apple.com/uk/support/appleid/ и не мога да продължа . Аз съм с телефон iPhone 4 . Ако някои е имал подобен проблем ще съм много благодарна да пише. Благодаря ви предварително

forka2k

До колкото си спомням писмото което се получава от Ейпъл има проблем в абв.бг, ако можеш си го препрати на друга поща и виж дали няма да се види линка за верифициране
Open mind for a different view and nothing else matters

DALT

Още нещо. Когато споделяш лична информация бъди много внимателна. Например изтривай мейла си. Инак много лесно може да се разбере много за теб ;) Например, че се казваш Катя Цанкова. Че наскоро си завършила и прочие и прочие.

Естествено, ако споделянето не те плаши, спокойно можеш да игнорираш поста ми.

katerina

Добре благодаря ти ще знам вече и за информацията  :)