Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 01:13:22

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 597
Total: 597

597 гости, 0 потребители

Търся приложение

Започната от iPhonecheto, 20-07-2013, 00:25:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

iPhonecheto

Здравейте! Гледах едно приложение за real-time превод с камерата, наречено Word Lens. Свалих си го, но се оказа, че за всеки език се плаща по 4 евро за ъпгрейд. Та въпросът ми е дали някой знае друго подобно приложение, но безплатно? Да има включен български също би била добра опция...
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

Wizi

Не знам за друго подобно приложение, че и да бъде безплатно. Аз поне намирам сумата от 4 евро за напълно символична и с удоволствие я заплатих за англо-френски (и обратното) преводач.

Вероятно след 10на години, ако не и повече, ще има опция за превод от и на български език. Сериозно бих се изненадал, ако се случи по-рано.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

iPhonecheto

Мдаа, напълно символична...да не говорим, че я плащаш за всеки език отделно...
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

Wizi

Докато хората като теб не се научите да уважавате труда на девелъпърите няма абсолютно никакъв смисъл да навлизаме в приказки ;)

Речникът е на цената на едно кафе с пастичка в Неделя или дори само на едно капучино/лате, ако си влезнал в Старбъкс. Нещо което отиваш и консумираш за 20-30 минути, ставаш и си заминаваш, че и не остава нещо да те "топли". За това имам предвид, че цената е напълно символична на фона на това прекрасно приложение и факта, че остава да си го ползваш колкото ти е кеф.  8)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Adamov

Анди. Излишна тема се подхваща. Хората, които са научени да ценят труда са много малко. Аз лично откакто съм с 5ца си купувам всичко, което ми трябва. Хората, които идват обаче при мен с айфоните си непрекъснато казват: ама искам да го хакнеш, оти да не давам пари за програмите. Манталитет.. кво да го правиш!
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

iPhonecheto

Сега ако кажете, че и не сваляте нищо от интернет и не сте сваляли никога, вече ще ви повярвам. Това също е труд, който трябва да се цени. Както и да е, не е за това моята тема, ако нямате какво да добавите, моля въздържете се от коментар. Търся точно програма на дадена тема. Който може да ми помогне, да пише :)
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

Wizi

Сваляме, но и за разлика от теб нямаме нищо против да си плащаме разни програми и програмчета за "ненормални" суми.  ;)

Отговор ти бе даден и то доволно изчерпателен. Просто стъпи на грешен крак, както се казва, да тръгнеш да обясняваш разни врели некипели за стойността на приложението, което определено не беше уместно.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD