Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 20:44:48

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 561
Total: 561

561 гости, 0 потребители

СПЕШНО ПОМОГНЕТЕ

Започната от b0bi7o, 14-07-2011, 17:18:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

b0bi7o

Първо благодаря ви за отделеното внимание!Значи въпросът ми е следния ......ще си купувам иФон 3гс втора ръка цената му е 400лв.как мога да разбера дали е истински ...смисъл някакъв код нещо ..или по точно какво да проверя преди да си дам парите за да знам ,че не съм се набутал и взимам истински аиФон.Може да ми е тъп въпроса ,но съм нямал досега такъв телефон и затова се налагаше да попитам.Благодаря предварително за отговорите!

Nistel

Най-лесно иди в някой магазин и разгледай на живо някой 3ГС. В Германос със сигурност ще имат. Вероятността после да ти пробутат реплика е около 1%
Hackintosh Intel Core i5 2500K 8GB DDR3 1333 60GB SSD A-DATA SATA3 10.7.3 Lion Vanilla Kernel, iPad Mini 16GB WiFi, Samsung Galaxy Nexus 16GB CM10

b0bi7o

също така как мога да разбера дали е наистина 3гс .....да не ми пробутат 3г вместо 3гс ...смисъл пише ли някаде по телефона че е 3гс

carrot

#3
Влизаш в приложението на камерата и поглеждаш дали може да записва видео.
Иначе ако ти дадат сериен номер можеш да го провериш тук: https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

Серийния номер на телефона се намира в Настройки->About
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

b0bi7o

Цитат на: carrot - 14-07-2011, 18:58:51
Влизаш в приложението на камерата и поглеждаш дали може да записва видео.
Иначе ако ти дадат сериен номер можеш да го провериш тук: https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

Серийния номер на телефона се намира в Настройки->About

това за да разбера дали е истински телефона го правя ...или за да разбера дали е 3гс???

ManyG


carrot

Вземаш серийния номер, пишеш го в съпорта на Apple (линка по-горе) и каквото излезе - това е устройството - там можеш да видиш и кога е активиран за първи път и какво е състоянието на гаранцията. Китайските копия ме съмнява да са им сложили и фалшиви серийни номер ;) За всеки случай се оглеждай за антена на tv-тунер  ;D
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

b0bi7o

Цитат на: carrot - 14-07-2011, 20:30:04
Вземаш серийния номер, пишеш го в съпорта на Apple (линка по-горе) и каквото излезе - това е устройството - там можеш да видиш и кога е активиран за първи път и какво е състоянието на гаранцията. Китайските копия ме съмнява да са им сложили и фалшиви серийни номер ;) За всеки случай се оглеждай за антена на tv-тунер  ;D
а 3г-то неможе да снима видео..само 3гс таака ли />

Prison

да...
и има още една визуална разлика.
Отзад надписа iPhone при 3G е сив на цвят,а при 3GS е като никелирано, лъскаво.
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

shaman

виж и дали има компас :-)

arnold

Аз досега не съм видял свястна реплика на айфон. То марковите не са близо (самсунг,Нокиа, СЕ), а камо ли реплика. Усети го с ръка и ако ти хареса как се дживи дисплея под допира на пръстите ти без да натискаш и ръчкаш значи е истински!:)
Real Mac mini