Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 20:04:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 388
Total: 388

388 гости, 0 потребители

Въпроси? (iPhone 4)

Започната от Rozoveca, 11-12-2014, 13:38:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Rozoveca

Малко тъпи въпроси имам, ама все пак да си питам.
Как да направя така, че да показва процентите оставаща батерия до самата иконка на батерията?
И как да затворя на някой, който ми звъни? На записаните в указателя излиза само опция да му вдигна като слайдна.. само на тези, които не съм ги записал ми излизат два бутона да вдигна или да затворя. Сори за тъпите въпроси, но съм нов в тази област.

ПС: Извинете, че обърках раздела!!!!!!!!!!!!!

Adamov

Settings > General > Usage > Battery Percentage ON и ще видиш процентите.
Когато ти звъни някой при еднократно натискане на Power бутона спираш звука, при повторно натискане затваряш т.е. отказваш разговора, т.е. отсвирваш човека :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

arnold

Натискаш два пъти бързо бутона горе за светване/изгасяне на бутона и отказваш разговора


Sent from my iPhone using Tapatalk
Real Mac mini

Rozoveca

#3
С батерията се оправих сам, а относно второто - Благодаря много. В един друг форум.. (уж) много известен, бла бла не ми помогнаха на нито една тема, изглежда че ще посещавам вашия. Мерси пак.

Забравих да попитам още нещо: Как да спра това:
Когато си пиша с някой в месинджъра или нещо когато търся, постоянно ми излиза над написаното някаква друга дума и я заменя с нея.. и постоянно трябва да трия думата и да я пиша пак....:@ Някакви идеи?

shaman

Settings, General, Keyboard
и изключваш: Auto-Correction :)

Може да изключиш и Auto-Capitalization ако те дразни автоматичната главна буква в началото на изречение.



Rozoveca

Златни сте!!!! Ако има нещо ще пиша.
МЕРСИ МНОГО.!

stankov.s

Добре дошъл в Apple форума :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

Rozoveca

Добре заварил!

Също ако някой може да ми предложи хубави безплатни игри?


mmglata

Imac mid 2010 i3 3,2GHz 12GB ram SSD
Apple TV 4
IPhone XR

stankov.s

MacBook PRO Late 2007 Happy user :) !

Rozoveca

Зарежете игрите, забравих да Ви питам друго. Как да синхронизирам, в смисъл как да си дърпам снимкките на компа, как да си запазвам контактите (тва го видях по някакви други форуми)... и общо взето да ми разясните всичко, което трябва да знам, за да синхронизирам правилно. Само недейте ми казвайте да гледам в apple.com, защото там нищо не мога разбера. Надявам се някой да ми обясни като на индианец.

bboyg

Снимките може да ли ги свалиш като просто закачиш телефона за компютъра. Отваряш го като флашка, после Copy-Paste, и си готов. В общи линии обаче нищо друго не можеш да качваш, или сваляш по този начин. Всичкита останала синхронизация става през iTunes. Инсталираш си го, закачаш телефона и започваш да гледаш къде какво пише. Ако не вдяваш нищо на английски, или търси в YouTube/Vbox7 "How to sync iPhone"/"Как да синхронизираме iPhone", или смени телефона. На български няма нищо никъде да видиш по телефона. Също така може да влезеш в bgiphone.com и да разгледаш видео уроците и темите с указания за работа. Недей да задаваш въпроси там(гаранция вече са задавани и ще те изритат задето не си си направил труда да потърсиш), а само чети.

Gog71

Здравейте,
имам IPhone 6 и всичко с него беше наред до преди 3-4 дни започна да забива. Налага се да му правя по няколко рестарта за да се оправи и така до следващото забиване което може да е  след 5 мин или след 5 часа.
Под забиване разбирам -да не получава обаждания , а да показва , че всичко му е Ок или пък да не мога да избера телефонен номер и т.н.
На моменти ми показва червен дисплей и след рестарта се оправя и пак и пак.
Не е изтърван.
Да добавя , че проблема се появи в момент в който ми се зарази компютъра с вирус.
Да не съм го заразил и телефона ?
Ъбгрейда ми е последният.