Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-05-2024, 20:31:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 655
  • Общ брой теми: 9 811
  • Online today: 488
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 381
Total: 382

381 гости, 1 потребител
Константин

Официално отключване на iPhone 4 купен от Глобул - как става ?

Започната от Rossen, 31-08-2011, 17:05:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

shener


iana_86

Много странно, аз имам iPhone 4, заключен към Глобул и лизинга ми изтече. Преди десет дена си попълних фотмуляра за отключване и към момента - НИЩО и никой не може да помогне. От Глобул вдигат рамене, а аз всеки ден си "връзвам" телефона към iTunes с надеждата да тръгне, но уви - с огромни черни букви пише, че сим картата не е оторизирана за ползване с този телефон :( :( :( ако някой има идеи да дава ...

usx

Цитат на: iana_86 - 02-11-2012, 22:17:30
Много странно, аз имам iPhone 4, заключен към Глобул и лизинга ми изтече. Преди десет дена си попълних фотмуляра за отключване и към момента - НИЩО и никой не може да помогне. От Глобул вдигат рамене, а аз всеки ден си "връзвам" телефона към iTunes с надеждата да тръгне, но уви - с огромни черни букви пише, че сим картата не е оторизирана за ползване с този телефон :( :( :( ако някой има идеи да дава ...

Тормози ги до дупка! Аз бях корпоративен клиент и пак ми отказаха да ми отключат телефона, ходих 2 пъти до магазините им, докато накрая *някак си* склониха да го отключат.

Подай си молбата на ново, и задължително искай да ти предоставят копие с печат, дата и подпис, на която си я пуснала. Ако до два дни не стане почни да плашиш с комисии - КРС, КЗП и т.н.. Ако пак не стане - търсиш връзки или пиеш студена вода и продаваш телефона.

Becko

В Глобул служителите са неадекватни, но след 30 ми глупости и една попълнена от тях бланка телефонът е отключен. :)