Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-05-2024, 19:57:57

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 659
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 233
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 154
Total: 154

154 гости, 0 потребители

IPhone 3g засужава ли си?

Започната от gfc, 28-05-2009, 13:18:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

gfc

Така събрах си пари за iphone  , защото от доста време ми е мечта :) Наскоро обаче дочух, че лятото щяли да пуснат нов  и се чуда дали има смисъл да си взимам сега? Ако си взема сега какво ще кажете за тези, които са с турбосима и т.н. Може ли да се ползва напълно телефона или има някакви недостатъци и не не искам да си взимам от глобул :)

yamahadrums

  Чакай още малко. От 08.06-10.06 има конференция на Apple, на която ще се демонстрират много жизненоважни за човечеството нововъведения, като: подобрена камера на iPhone, Built-in FM Transmitter, по-бърз процесор (от к'ъв зор???), памет до 32Гб (спокойно можеш да свалиш цялата документация на фирмата и да ги докараш до просешка тояга. Гледай само да не те хванат!). За останалите ентусиасти, като мен, остава надеждата за някой ъпдейт за Pro Apps, в частност за Logic Pro.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

gfc

На мен нито ми трябват 32 ГБ нито по-бързо процесор :) Единственото от нововъведенията, което може би за мен си заслужава е камерата...  :)

yamahadrums

  Тогава си купи настоящия модел. Хем ще ти излезе по-евтино, хем можеш да си го намериш фабрично отключен на прилична цена (Понятието "приличен", когато касае ценоразписа на Apple може да бъде мнооооооооооооооого разтегливо).
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

gfc

Какво ще рече фабрично отключен? Глобулски ли?

yamahadrums

  Ще рече, че не е програмиран така, че да работи в мрежата само на даден оператор. Ще можеш да го ползваш с всякаква карта без да се страхуваш, че при следващ ъпдейт телефонът ще се заключи и ще можеш да го ползваш само като iPod.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

gfc

Turbosim jailbreak това ли ще да е то? :) Малко пояснение, защотот не съм наясно може ли? :)

yamahadrums

Цитат на: gfc - 28-05-2009, 14:36:03
Turbosim jailbreak това ли ще да е то? :) Малко пояснение, защотот не съм наясно може ли? :)

  Това ли ще да е какво????? Тurbosim и Jailbreak са две съвсем различни понятия. Turbosim е малка платка, която се слага под СИМ картата, за да "лъже" фабрично ЗАКЛЮЧЕНИТЕ телефони, че в момента е сложена СИМ карта на оператора, към който е заключен същият. Jailbreak е отключването на операционната система, за да могат да се инсталират всякакви приложения, да бърникаш по директориите и т.н.
  В момента ти споделям лични тайни. Изобщо не си и помисляй, че ако потърсиш в Google ще намериш нещо по темата. Аз съм единственият на света, който има познанията, опита, рутината, вещината и всичко, завършващо на -ната, за да бъда ползотворен консултант. Ето, например, оня ден ми звъни Стив Джобс (знам, че не знаеш кой е той) и ми вика: "Абе, yamahadrums, можеш ли на връщане от работа да минеш покрай нас, че нещо не мога да кача Windows с тоя скапан Boot Camp?" Mи минах, к'во да го правя. Нали сме си дружки. Та такива ми ти работи.
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

shekito

Ахахахаххахахахахахаха ебати иронията вкара-велик си!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

deezel

Darin Dimitrov - Download.BG Magazine
iMac 24', MBP13, iPhone 4 32GB FW 4.3.3 PWNED, iPod 5.5G white 30GB, iPod Shuffle and a lot more.

gfc