Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 07:10:45

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 530
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 454
Total: 454

454 гости, 0 потребители

Може ли да ми помогнете за iPod Shuffle 512..?

Започната от Ipod_nano_8gb, 13-12-2008, 13:16:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Ipod_nano_8gb

Здравейте сдобих се с iPod Shuffle 512. Като го зех сриреше, после май падна батерия и сега не може да се пусне.Незнам как и да го свържа към компа.Над копчетата има лампички които мигат зелено и оранжево.Отзад има едно копче и до него нарисувана батерия, и като го натиста една лампичка светва червено.
Става въпрос за този Ипод
Този

Някой може ли да ми помогне, как да го подкарам, как да го свържа с компа...
fff

neofen

Като обиждаш така никой няма и да ти помогне. Ти какво очакваш - да напишеш тема и момемнтално 6 човека(минимум) да започнат да решават проблема ти ли? Хората нямат ли работа, не трябва ли да изкарват пари? Никой не е длъжен да решава проблемите ти, това е форум - не сервиз! Не си на пълно обслужване тука - всичко е доброволно. Обикновенно вечер хората пишат повече в този форум. Ако беше проявил малко търпение някой щеше да ти помогне до края на вечерта.
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

dodo1

Никой не ти е длъжен да ти помага ... Толко ли не се сети че МОЖЕ БИ батерията му е паднала ? Свързва чрез USB с кабел.Следващия път преди да правиш заключения вземи прочети малко преди да задаваш такива въпроси.

julss

Като си купиш няква джаджа,първо прочети user manual.Ако го нямаш, има го в нета.И после ако закъсаш с нещо , дето го няма там, питай и ще ти се отговори.

ps: user manual -> ръководство за експлоатация :D

Ipod_nano_8gb

Имам още 2 теми на повече от седмици и никой нищо не е написал!!! :x

@dodo1 Да, знам че батерията му е паднала. Незнам как да го зареда и как да го синхронизирам с компа.Упътване нямам намерих Ipoda на улицата...
fff

neofen

http://support.apple.com/kb/HT2018 - почети ако разбираш английски - може да ти свърши работа. Както каза dodo1 свързва се с кабел. Като си го намерил купи си кабел, въпреки че не знам от къде може да намериш, пък и със сугирност няма да е евтин. Синхронизацията става с iTunes или с плъгин за Winamp. Но без кабел нито можеш да го заредиш, нито да го синхронизираш.
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

Ipod_nano_8gb

Добре, за какво ми е кабел като то директно си влиза в компютъра?
Снимка
fff

julss

Цитат на: "Ipod_nano_8gb"Добре, за какво ми е кабел като то директно си влиза в компютъра?
Снимка
Ми пъхни го някъде в голямата кутия...ръгай смело ,се в някоя дупка ше стане.Ако пък не стане в компа........ :idea:

neofen

Еми значи би трябвало като го бутнеш да започне да зарежда. Ако не значи може и за това да си го намерил - просто да не работи.
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

Ipod_nano_8gb

Аз като го намерих, сложих мой слушалки и свирише много силно. А са нищо... само си му светкат зелена и оранжевата лампичка...
fff

julss

Цитат. само си му светкат зелена и оранжевата лампичка...
ма яземи го светни ти от стената...шего в скапаното шуфле... :lol: