Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

03-05-2024, 21:22:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 856
  • Latest: Vjiupslob
Stats
  • Общ брой публикации: 82 643
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 673
  • Online ever: 673
  • (Днес в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 479
Total: 479

479 гости, 0 потребители

х86 инсталиране

Започната от McMac, 24-04-2007, 00:49:08

« назад - напред »

0 Потребители и 16 гости преглеждат тази тема.

yamahadrums

MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

tahumba

maculas-Питам  директно, ако дойда в Пловдив чрез съответното заплащане разбира се, ще инсталираш ли на моята машина която е с дъно на Гигабайт ЕР45-DS4, прцесор Интел Е6550, 2х2 общо 4гб рам, видео карта Джей Форс 8600 GT, два диска SATA, единия 160гб а другия 300гб, на единия има виста. Значи опитвал съм се да инсталирам на по стара машина Мака и нищо не стана. Тази машина я направих с надеждата, че най после ще инсталирам Мака но нищо не става. Четох във форумите как се инсталира, свалил съм видео за инсталацията, но при мене нещо не е в ред и сигурно бъркам някъде, но не знам къде и за това съм готов, ако някой се съгласи чрез съответното заплащане да ми инсталира Мака на моят комп. Ако си съгласен, то моля остави скайп или и телефон за връзка.

appleman

Здр от няколко дена се опитвам да инсталирам мак на един dell но не се получава.Инсталацията преминава успешно но кат тръгне да се зарежда след рестарта ми изписва един текст на няколко езика, който ми казва да рестартирам компютъра и така се получава цикъл . Явно не уцелил подходящите драйвери, моля някой да ми помогне.
малко инфо :Intel® GMA,Intel® HD Graphics,4-Watt (2 x 2W) High Definition Audio 2.0 Stereo Speakers with SRS Premium SoundTM, ами при инсталацията избирам :sata achi,ps/2 другото го оставям както си е чекнато,а извън драйверите какво трябва да маркирам още ?

Wyatt Earp

Цитат на: appleman - 31-01-2013, 22:46:34
Здр от няколко дена се опитвам да инсталирам мак на един dell

Кой модел е Дел-ът
Air, Macbook Air.

Wizi

Мислиш ли, че е от значение?  ::) Съдейки по това подробно описание според мен на собственика му ще е нужно около месец сериозно четене на insaleymac.com за да подкара Хакинтош-а.... ако приеме, че въобще машината му го поддържа.

MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

Wyatt Earp

Цитат на: Wizi - 01-02-2013, 18:12:24
Мислиш ли, че е от значение?  ::) Съдейки по това подробно описание според мен на собственика му ще е нужно около месец сериозно четене на insaleymac.com за да подкара Хакинтош-а.... ако приеме, че въобще машината му го поддържа.


Преди време бях минал по този път с един Lattitude D600 и работеше всичко :-)
Без четене и безсънни нощи не става, важно е да има желение.
Air, Macbook Air.

Metal

Един месец четене ще му е малко, та той дори не знае какъв му е хардиура. Но е много важно какви са Спиикарите както виждаме  ;)

appleman

Цитат на: Wyatt Earp - 01-02-2013, 18:09:44
Цитат на: appleman - 31-01-2013, 22:46:34
Здр от няколко дена се опитвам да инсталирам мак на един dell

Кой модел е Дел-ът
dell inspiron1564

Wizi

MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

appleman

Цитат на: Wizi - 02-02-2013, 10:15:53
Печелиш!  8)

http://detechter.com/installing-mac-os-x-snow-leopard-on-dell-inspiron-1564how-to/
ок но точно при and before install click Customize and select LegacyAHCI, Apple PS2, Voodoo Battery and in kernel select Pcj XNU. ми е проблема само това ли трябва да чекна ?

Wizi

Ако имаш други по-ярки предложения ги накликай смело. Кръстосай палци и се надявай да стартира. Ако не запали поне ще знаеш, че вероятно от теб идва грешката :)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

appleman

Цитат на: Wizi - 02-02-2013, 21:25:33
Ако имаш други по-ярки предложения ги накликай смело. Кръстосай палци и се надявай да стартира. Ако не запали поне ще знаеш, че вероятно от теб идва грешката :)
Защото има 2-ве групи за чекване - първото нещо като  пачове а другото драйвери.ако си навит да ти пратя една снимка за какво иде реч.

appleman

Цитат на: Wizi - 02-02-2013, 21:25:33
Ако имаш други по-ярки предложения ги накликай смело. Кръстосай палци и се надявай да стартира. Ако не запали поне ще знаеш, че вероятно от теб идва грешката :)
хъм в този варион има разлики :(  първо кернел:kernel voodoo, kernel fassi i kernel toh. След това за батерията има само  Laptop Battery .За  PS има само  PS/2. Демек инструкцията не е точно както е при мен  :(. Може ли да се разберем в  някакъв чат , за да стане по-бързо а не да се изчакваме ??