Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 12:23:31

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: ppu-pro_tuh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 430
Total: 431

430 гости, 1 потребител
forka2k

iPhone 5S - проблем с телефония указател

Започната от yvellyna, 01-03-2016, 19:10:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

yvellyna

Здравейте, предварително се извинявам ако има такава тема, позволих си да напиша тази, защото не открих подобна.
Проблемът ми е следния:
Изведнъж ми изчезнаха по - голямата част от номерата в телефония указател, без видима причина. Говорих по телефона сутринта и всичко си беше наред, след това си върших някакви работи и по едно време вадя телефона да се обадя и с изненада открих, че ми няма повечето номера в телефония указател. Ако някой е имал подобен проблем, моля да сподели с мен решението, защото номерата са ми наистина много важни. Предварително благодаря.

faire

Къде си запазваш контактите - iCloud, Gmail?
Влез си с Apple ID-то на www.icloud.com и в секция контакти виж какво е положението.
Също във Phone.app като отидеш на контакти горе вляво имаш бутон Groups - виж там какво е селектирано.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

ponski

На мен преди известно време ми се получи същия номер, просто номерата, които бяха въведени след определена дата ги нямаше. Решението беше въвеждане отново, тъй като и след рестор не се върнаха.
Понски

MacBook 7,1 Core 2 Duo 2,4GHz 8Gb | Mac OS X 10.11.2
iPhone 4S 32Gb | iOS 9.2
iPad Mini 2,7 16Gb | iOS 9.2

yvellyna

Влезнах в icloud.com и след restore contacts ми изписа следното:
No archives avalible.  :-X

yvellyna

И с Backup не става. Добре, даже и да не може да се възстановят, каква ми гаранцията, че след като ги запиша пак след 14 месеца няма пак да се изтрият. Аз искам да разбера защо се е случило и как да избегна това да се повтори? Направи ми впечатление, че са ми изчезнали контактите, които са били записана на апарата от както е купен до сега. Старите контакти си седят.

shaman

Някой дали ти знае паролата за iCloud ?


yvellyna


shaman

Защото единствения начин за който се сещам да изчезнат номерата е някой да ги изтрие от облака...

Като влезеш с компютър на www.icloud.com с твоя акаунт има ли ги номерата там ?

shaman

Като отидеш в "contacts" горе има едно "groups"
там какво има включено ?

yvellyna

Не номерата ги няма. Само тези които са и в указателя ми. Не мисля, че някой е влизал в моя акаунд, защото никой не ми знае паролата, компютърът го ползвам само аз и паролите си ги въвеждам ръчни, не са запаметени автоматично. А и аз получавам email всеки път, когато има активност в профила ми. Съраното е, че са изчезнали номерата, които са записани на този апарат.

yvellyna

Цитат на: shaman - 02-03-2016, 18:29:11
Като отидеш в "contacts" горе има едно "groups"
там какво има включено ?

All Facebook
All Outlook
All iCloud