Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

21-05-2024, 22:34:19

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 568
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 439
Total: 440

439 гости, 1 потребител
forka2k

Модела на Сътворението Е Всъщност Логото на Apple!

Започната от bluesky, 09-04-2012, 03:38:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bluesky

Модела на Сътворението Е Всъщност Логото на Apple!
За Тороидалния Модел, Въпросите, Решенията и Бъдещето на Цивилизацията

......................................................................................

Добър Утро на Всички!

Предлагам Ви Нова Тема.

Във Документалния Си Филм Фостер Гамбъл (Foster Gamble) обобщава Това, което вече Всеки, който иска да Си отвори очите, може да направи - да види Глобалната Картина за това, накъде върви с бързи стъпки Цялото Човечество.

Общественото Мнение за това, на което Сме свидетели, е обобщено в този Филм.

Освен Факти ще видите и Евентуални Решения, които мнозинството от Цивилизацията или трябва да вземе, или никога няма да е Същата...

Ако Ви допада (или не) - поддържайте Темата жива - ще Ми бъде интересно да чуя мнението на Колегите.

Името на Филма е: Trive (Official Movie) - What On Earth Will It Take?

www.trivemovement.com


В Темата относно Тороидалния Модел за Енергията и Вселената ЛЕСНО може да се види Логото на Apple!

Затова (НЕ) Сме Секта, а "естество-изпитатели"! ;D
Тороидалния Модел за Вселената Е Имплементиран в Логото на Apple!

bluesky

pravdo

bliesky, ти си жив спамър.
аман от твоите активности.

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

dcc

 MacBook Air 13" i5 1.3Ghz / 4GB / 128 SSD / OS X 10.13.6

vaskog

Това, че е Спамър не е толкова важно. Важното е, че в Нашия Форум пише може би сЪЗДАТЕЛЯТ НА нОВАТА бЪЛГАРСКА гРАМАТИКА!!!

Ей богу!, това с Тия Главни Букви хич не ми е ясно!
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

bluesky

Добро Утро!

Е, раздъвкахте Ме... ;D ;D ;D!

Успешен Ден на Всички!

Wreck

Цитат на: bluesky - 09-04-2012, 10:21:34
Добро Утро!

Е, раздъвкахте Ме... ;D ;D ;D!

Успешен Ден на Всички!

Айде сопри се малко де. Последните 10 теми, на всичките си коментирал. Това не е спам твойто, а си е чиста мания! Биполярен ли си, какво ти става, не знам и не ме интересува, ама намали малко това безсмислено коментиране нон стоп!
An apple a day keeps the doctor away!

bluesky

Съгласен съм.
(просто в момента имам повече свободно време, и не винаги е било така)

houslex

Аз лично съм доволен от активностт на bluesky и с интерес ще гледам филма, който препоръчва! :)

HQ

Цитат на: Wreck - 09-04-2012, 12:15:13
Биполярен ли си...
;D ;D ;D
Тиристорен е и на управляващия си електрод му се подава само маса ...

bluesky

Добър Ден на Всички!

Добър Ден за houslex!

..........................................
Относно Новата Тема - документалния Филм на Фостер Гамбъл (Foster Gamble) за Глобалната Картина накъде върви Човечеството.

Общественото Мнение за това, на което Сме свидетели е обобщено в този Филм.

Освен Факти ще видите и Евентуални Решения, които Хората или трябва да вземат, или (може би скоро) никога няма да е Същото...

Името на Филма е: Trive (Official Movie) - What On Earth Will It Take?

http://www.thrivemovement.com/the_movie

Както вече Post-нах, в Темата относно Тороидалния Модел за Енергията и Вселената ЛЕСНО може да се види Логото на Apple!

Тороидалния Модел за Вселената Е Имплементиран в Логото на Apple!

(Далеч съм от мисълта, че Дизайнерът на Логото е имал точно това впредвид, но съвпадението относно Тороидалния Модел за Енергията и Вселената и Логото на Apple само Го прави по-значимо и по-силно).

Пример:


Shot at 2012-04-13


Shot at 2012-04-13

Пионерите относно Trive Movement са Интелектуалци със сериозни постижения в своите области.

Така например Nassim Haramein, както и Foster Gamble, обобщават вече модерните напоследък Модели за Вселената (като Холографската същност за Света, Струнния Модел и пр.) в един още по-обобщен, качествен, на стъпало по-висок Нов Модел за Вселената.

http://www.youtube.com/watch?v=DxeBPkIEPVM&feature=player_embedded

За всички, които се интересуват от подобни значими Теми, приятно гледане!


bluesky

G3

Интересен филм, има смисъл, а не само фантасмагории. За пръв път нещо така да ме изкефи след Zeitgeist.  :) Но за мен лично "най-големия" е Жак Фреско създателят на "The Venus Project".
най-добрият приятел на човека е MACа...!

pravdo

Щом Zeitgеist те е "изкефил" ясно. Това е чалгата на документалистиката.
Подозирам, че и "синьонебе" му е фен :-)

Добре, че го спомена, та поне този да си го спестя.

Ей, хора, весели Великденски Празници и ябълки между яйцата, ако и да не са тороидални :-)
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

G3

Цитат на: pravdo - 15-04-2012, 20:01:57
Щом Zeitgеist те е "изкефил" ясно. Това е чалгата на документалистиката.
Добре господин "експерт по документалистиката", препоръчай ми някои качествен филм на тази тематика, защото по принцип не обичам чалгата.
най-добрият приятел на човека е MACа...!

bluesky

Добър Вечер на Всички!

Относно истерията, която някои Колеги от Форума "изразяват" около всяка Нова Тема, която не разбират.

Моето обръщение към тях е:

Вие, момчета, сте добри деца, така да се каже, палави деца... Единствения Ви недостатък е, че Сте изключително ограничени (относно Неща, които не разбирате).

Както вече съм Post-вал и преди, да се концентрираш не върху Темата, а върху Носителя на темата (и да критикуваш, или Се опитваш да "атакуваш" Носителя - и винаги без Аргументи и Факти) е много Балканско.

Цитат:
....................................

"Тясно свързано с явлението "балканизация" е и понятието "балкански манталитет". Най-често с него се обозначават противоречиви и абсурдни хора, люшкащи се от една крайност в друга, неспособни да надмогнат крайния си консерватизъм, затвореност, скептичност, мнителност и враждебност към "другия" и "различния". "Балканският манталитет" предполага също конфронтация и открито противопоставяне за сметка на толерантността, диалога и междунационалното взаимодействие".
(автор: Д-р Дияна ПЕТКОВА)
....................................

Вие не сте виновни, че Сте толкова ограничени - може би не Сте видели нищо друго във Вашето съзнание, базирано на Реалността Ви. Моето Предложение към Вас е - попътувайте малко, вижте и други Култури, разширете съзнанието Си малко...

Първата стъпка би могла да бъде направена и via Интернет...

Следващото, качествено нещо е да посетите, и/или поживеете (поне малко) сред други Култури...

Това ще Ви помогне!

А иначе вярвам в Новата Генерация интелигентни Българи, (както и Български граждани), които срещам всекидневно и които са и Мнозинството от Нашия Форум.


С най-добри пожелания

Винаги Ваш

bluesky

pravdo

Стига да ми кажеш каква е "тематиката" на тази бълвоч "Zeitgeist".

Повече няма да влизам в темата, че взех много да я "ъпвам", а не заслужава.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой